IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

В новия "Ерген": От Пенко до Емили, от инфлуенсъри до актьор


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

51
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 13 Не харесвам 0
До: Христо ХристовПредаването в Сащ има общо 29 сезона и вече се е изтъркало и рейтинга е много нисък.В България се сетиха много късно да снимат това предаване.
отговор Сигнализирай
50
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 16 Не харесвам 0
До: анонимен 24На участниците не им пука, че ще се изложат. Важното е да станат известни.
отговор Сигнализирай
49
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 28 Не харесвам 0
В това шоу нито един не си търси жена и нито една жена не си търси мъж. Участват за да натрупат 15 минутна слава и покрай нея да завъртят някакъв бизнес.
отговор Сигнализирай
48
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 34 Не харесвам 2
Спрете легализирането на проституцията!
отговор Сигнализирай
47
жива да не бях
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 0
Уикипедия с.Кравино е село в Южна България. То се намира в община Опан, област Стара Загора. Население: 70 души (15 март 2024 г.); 5,98 души/km
отговор Сигнализирай
46
Бай Хой
преди 1 месец
Харесвам 23 Не харесвам 1
Утайката на обществото, топ идиотия. Но ... ***-н, но на екран.
отговор Сигнализирай
45
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 24 Не харесвам 3
Приличат на мексикански престъпници. Тва за мъжете.Жените са като карикатури. Има една с готини гърди май не е българка и определено и личи.. Останалите-бухтичка до мумия до урунгел до вълк до трравестит. Пак на най-долното дъно отдолу надълбоко.
отговор Сигнализирай
44
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 21 Не харесвам 3
до кога ще ги гледаме тези батки с малки па.тки
отговор Сигнализирай
43
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 10 Не харесвам 0
И стари баби пенсионерки гледат Ергенът
отговор Сигнализирай
42
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 37 Не харесвам 4
Това е тотално духовно и морално падение и деградация на цялото общество. Къде е СЕМ и защо в 8ч вечерта се излъчват подобни отвратителни предавания. Какво точно възпитават и какво точно искат да покажат. Как разни трътли си правят подобрения, за ад могат да си намерят мъж и любов, а мъжете са някакви анаболни плюнки без грам мъжество, достойвство и интелект. Реално всички тръгнали, за да стават инфлуенсъри. После защо в училищата работят педофили, които спят с 13г ученички. Срам и Позор!!!
отговор Сигнализирай
Новини