BGONAIR Live

Андрей Звягинцев взе голямата награда в Кан, руските медии мълчат


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

27
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 6
"Нито Първи канал, нито "Россия 1", нито НТВ споменаха филмовия фестивал в Кан във вечерните си новини в събота, 24 май. Наградата на Звягинцев също липсваше в сутрешните новини на следващия ден." Първо, събота беше 23 май и днес сме все още 24-и, т.е. предстои да видим дали на следващия ден (утре, 25.05) ще споменат нещо. По-скоро не. Второ, самата новина за наградата е страхотна.
отговор Сигнализирай
26
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 20 Не харесвам 7
поредната политическа награда. дадена не за качество на филма, а за възможността награденият да се изока на сцената. а бе гнъс.
отговор Сигнализирай
25
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 3
Борката Гребенщиков не е ли долетял от Лондон да попее на раздаването на наградите, що не го поканиха и него?
отговор Сигнализирай
24
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 2
За Чулпан Хаматова не дадоха ли нещо в Кан? Впрочем тя научи ли латвийски?
отговор Сигнализирай
23
youtu.be/ixGM6WYc_UY
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 1
Карен Шахназаров е един от няй-добрите режисьори в света. "Германия ще я обвинят във всички възможни греховe, и немският народ ще го обявят виновник за всичко! Ще напишат хиляди книги, ще намерят хиляди нелепи документи, ще измислят стотици спомени. Представени пред света като безпримерни uзвepги на човешкия род, като изчадия на ада".
отговор Сигнализирай
22
Христо Христов
преди 1 месец
Харесвам 15 Не харесвам 9
Балгарите сме за Русия и президента Путин!!!!!!
отговор Сигнализирай
21
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 10
Филма разказва за принудителната путинска мобилизация за войната в Украйна.
отговор Сигнализирай
20
Христо Христов
преди 1 месец
Харесвам 10 Не харесвам 7
Що някои триабва да спуменава някакав мрасен фашист прудал се за пари??? Русия е наи великата и г8ляма даржава в света националните придатели там като роя фашист се осаждад на смарт после да види кон боб ядели
отговор Сигнализирай
19
До 15
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 9
До: анонимен Карен Шахназаров е най-пламенен путински пропагАндон и в това може да съперничи само с Никита Михалков. Разбира се, режисьорската им дарба е неоспорима, което няма как да кажем за гражданската им позиция. Обикновени нагаждачи, слагачи и подмазвачи!
отговор Сигнализирай
18
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 0
Еми айде хаирлия да е, па после и на Пyccи Райьт и нобеловата за мир да дадат.
отговор Сигнализирай
Новини