IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Какво означава, ако видите змия?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

17
анонимен
преди 4 минути
Харесвам 0 Не харесвам 0
имат вкус на пилешко.
отговор Сигнализирай
16
анонимен
преди 1 час
Харесвам 0 Не харесвам 0
До: анонимен Бродили трънки. А змиите, са деликатес в Азия и други райони по света и са част от менюто.
отговор Сигнализирай
15
анонимен
преди 1 час
Харесвам 1 Не харесвам 0
Нищо не означава, означава, че наоколо няма мишки и първото нещо е , да ги разпознаваме и знаем дали е отровна или не, също и как да се предпазим, както и как да се държим с животните и природата изобщо; хората , трябва да познават природата, флората и фауната, особено местната, където живеят. Може да съставят учебник с кратки обяснения за биологията и навиците на животни и растения, защото в Уикипедията, не може да намерите подобаваща информация по всички теми, често пишат и откровени глупости.
отговор Сигнализирай
14
Кой
преди 1 час
Харесвам 3 Не харесвам 0
Ако видите змия това означава, че има змия наблизо, щом я виждате
отговор Сигнализирай
13
Orkestrant Vimadzhii
преди 1 час
Харесвам 0 Не харесвам 0
Molete se da ia vidite navreme! Che ako li ne - mydrost, ne mydrost... zhalna vi maika.
отговор Сигнализирай
12
Бахур
преди 1 час
Харесвам 1 Не харесвам 0
Че змията отива някъде? Да ви такова у журнаглистите.
отговор Сигнализирай
11
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 1 Не харесвам 1
Бродили евреите през пустинята, 6 милиона евреи бродници. И огладнели и ожаднели. Започнали да се молят на Господ за храна и вода. А той им пратил змии. И сега теософите се питат, кой е този баща, който ще прати на децата си змии, вместо хляб и вода. Схващате ли
отговор Сигнализирай
10
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 2 Не харесвам 1
Искам да ви уведомя, че единствено в Индия много се радват на змиите, заради Шива и нагите. А вие четете Библията, и пак се правите на по-свети от светците.
отговор Сигнализирай
9
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 0 Не харесвам 0
Ами те и черните златки са си у дома си, я да ги оставите и тях да си живеят. Ама ха, нахалниците паднали от Марс и с претенции
отговор Сигнализирай
8
К9
преди 2 часа
Харесвам 7 Не харесвам 0
Ако видя змия означава, че съм видял змия. А този сайт вече копае дъното!
отговор Сигнализирай
Новини