BGONAIR Live

Без крайности и глад: Фитнес режимът, който държи Емили Блънт във форма


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

8
Бивш от МВР76
преди 1 час
Харесвам 0 Не харесвам 0
Най много у сатанинската тик ток платформа обичам да му пишем на Гнуснио и Чистокръвен Мааннгал емрах стораро. КЛАНЕ със СЕКИРА. Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.
отговор Сигнализирай
7
17.05.1976г.
преди 1 час
Харесвам 0 Не харесвам 0
До 3. У сатаниската платформа тик ток търсете "Sande Sandov"(от тик ток може да ме намерите) на профилната снимка съм отлево, но имам и други снимки. Да станем "приятели". Писах преди време на Гнусната и Чистокръвна МААННГАЛКА "nadezhda doycheva" с Грознио и Увиснал Нос(Типично Цииганска Черта) она па си затри профило от сатанинската платформа тик ток. Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.
отговор Сигнализирай
6
Мангалката дойчева
преди 2 часа
Харесвам 0 Не харесвам 0
!!! Здравейте,Вашият достъп до форумите на Икономедиа е автоматично ограничен за 5 дни (до 13:14 часа на 29 ) заради публикуване на 2 коментара в нарушение на правилата за публикуване на коментари в сайтовете на Икономедиа. !!!
отговор Сигнализирай
5
Бивш от МВР76
преди 2 часа
Харесвам 0 Не харесвам 0
До 3. У сатаниската платформа тик ток търсете "Sande Sandov"(от тик ток може да ме намерите) на профилната снимка съм отлево, но имам и други снимки. Да станем "приятели". Писах преди време на Гнусната и Чистокръвна МААННГАЛКА "nadezhda doycheva" с Грознио и Увиснал Нос(Типично Цииганска Черта) она па си затри профило от сатанинската платформа тик ток. Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.
отговор Сигнализирай
4
Бивш от МВР76
преди 2 часа
Харесвам 0 Не харесвам 0
Смятам , че като фигура за годинките ми, че изглеждам що годе добре харесвам слим фит(вталени) дрешки. Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.
отговор Сигнализирай
3
Мангалката дойчева
преди 2 часа
Харесвам 0 Не харесвам 0
!!! nadezhda doycheva !!! Използвайте гугъл. Отиди на изображения. Фейскенефбук (фейсбук). СНИМКА. Ето я Гнусната Мааннгалка и Чистокръвна Цииганка надежда ддойчева с Грознио и Увиснал Нос(Типично Цииганска Черта). Откъде го вадиш това самочувствие.
отговор Сигнализирай
2
Мангалката дойчева
преди 2 часа
Харесвам 0 Не харесвам 0
Не съм Гнусна Мааннгалка, а само майка ми и баща ми са Гнусни Мааннгалки. Скоро, че си правим ринопластика на моя Грозен и Увиснал Нос(типично цииганска черта).
отговор Сигнализирай
1
Бивш от МВР76
преди 2 часа
Харесвам 0 Не харесвам 0
Знаеш ли(Мммооддераторчето), че съм Джоревец. Най много се радвам, че Майка Ми е Бяла и Симпатична Българка(57-ми набор), но откакто се помним е Еванелистка. Да Бъде Благословена. Тоя цииганин баща ми(50-ти набор) с грознио и увиснал(типично цииганска черта) е пенсионер от ДМЗ Ленин у Перник. Млад се пенсионира. Взима голема пенсия. Поздрави от Сашко от Перник за Гнусната и Чистокръвна МААННГАЛКА надеждо ддойчева с Грознио и Увиснал Нос(типично цииганска черта).
отговор Сигнализирай
Новини