BGONAIR Live

"Плаващият ужас" достигна бреговете на Европа


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

15
анонимен
преди 1 час
Харесвам 1 Не харесвам 1
Преди време излезе инфо за количествата ток дето се "гори" при създаването на битконове - в момента изчислителните центрове са новия бич божи, всеки един харчи колкото цял град, това са огромни количества топлина която се отделя 24/365. Пък видиш ли старата ми трошка на газ щяла да загроби природата.
отговор Сигнализирай
14
До Троян
преди 3 часа
Харесвам 1 Не харесвам 1
Някой питал ли те е ве дядка? Ако искаш и у вас си стой, на никой не му трябваш
отговор Сигнализирай
13
До 12
преди 3 часа
Харесвам 3 Не харесвам 1
Тъз глупост не ви ли омръзна вече 10-15 години да я четете у фейса и да я дрънкате после навсякъде. Марш.
отговор Сигнализирай
12
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 5 Не харесвам 1
И децата знаят вече, че краткотрайното изригване на вулкан изхвърля повече газове и пепел, отколкото цялото човечество за десетилетие. Някой добре печелят от разпространяваните небивалици за влиянието на човека.
отговор Сигнализирай
11
хаха
преди 3 часа
Харесвам 2 Не харесвам 1
Кат заарлия обещавам ,че няма да стъпя в барата де е до нас на сто-двеста метра. Бедечка и викат и носи касталите на всички де живеят нагоре от нас. Заклевам се. То не че съм стъпвал,ама солидарност.
отговор Сигнализирай
10
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 8 Не харесвам 2
"Климатичните промени, причинени от изгарянето на изкопаеми горива миналия месец..."===Един месец горене на изкопаеми горива - и хоп, повишаване на температурите и бум на медузите. Простотията няма край.
отговор Сигнализирай
9
И се пазете
преди 4 часа
Харесвам 3 Не харесвам 2
От хламидия, предавана по секси път.
отговор Сигнализирай
8
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 2 Не харесвам 2
Да му мислят ония наши скаапаняци дето ходят на гръцките морета.
отговор Сигнализирай
7
Промоция
преди 5 часа
Харесвам 7 Не харесвам 1
А, от утре, по крайбрежието на Халкидики, пускаме и - австралийски соленоводни крокодили!
отговор Сигнализирай
6
Троян
преди 5 часа
Харесвам 4 Не харесвам 3
Родопа язовир Доспат под боровете. Там ходя всяко лято за десет дни. Да не съм луд да се търкалям из пясъците?
отговор Сигнализирай
Новини