BGONAIR Live

...но като влезем в магазина ще ти викам "бабо"!

...но като влезем в магазина ще ти викам "бабо"!


Едно бебе-сардина вижда за пръв път подводница и ужасено се втурва към майка си.
- Не се плаши, миличко - успокоява го тя. - Това е само една консерва с хора. . .


- Няма да ти дам пари за сладолед и толкоз! - вика майката.
- Добре - отговаря синчето, - но като влезем в магазина ще ти викам "бабо"!
Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.

Новини
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата