BGONAIR Live

Началника иска да работим за трима! Пак добре че сме петима.

Началника иска да работим за трима! Пак добре че сме петима.


Мутра се прибира от лов уморен и озлобен.
- К`во бе? - пита жена му.
- Мани! Ти знаеш ли какво коварно животно е това лисицата, а?
- Не! Защо мислиш така?
- Вървя аз из гората и изведнъж - насреща ми лисица. Зареждам пушката, прицелвам се, стрелям и тя пада. Викам си аз "Дай да я прибера в торбата! ". Приближавам се към нея, гледам - а тя куче. . .

В цирка докарват нов тигър. Старите тигри го наобикалят, за да го поздравят с "Добре дошъл".
- Жалко само, че не можеш да се запознаеш и с последния ни дресьор - казва един от тигрите. - Той беше толкова мил, любезен, спокоен, състрадателен, вкусен...


- Нощес не се наспах...
- А причината?
- Причината и тя не се наспа...


Един човек минава под една лудница и вижда един луд как пикае през прозореца.
Качва се при него и го пита:
- Защо като ме видя спря да пикаеш?
- Да не съм луд. Да ме дръпнеш за пикнята и да падна….

- Как върви работата?
- Ох, не питай… Началника иска да работим за трима! Пак добре че сме петима.
Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.

Новини
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата