IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

САЩ и Русия ръка за ръка срещу "Ислямска държава"


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

18
yan
преди 9 години
Харесвам 17 Не харесвам 0
До ШопРъкува се със сгънат среден пръст
отговор Сигнализирай
17
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 24 Не харесвам 1
САЩ и Русия ръка за ръка срещу "Ислямска държава" - Да! Но на КАНАДСКА БОРБА!:) :)
отговор Сигнализирай
16
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 43 Не харесвам 3
"Приветстваме всякаква помощ от Русия, коментира Джон Кери"Говорещия кон цигурно бая се е опушил за да може да процеди през зъби това!
отговор Сигнализирай
15
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 61 Не харесвам 2
Между другото муслиманите бежанци вече разрушават Франция и Германия има вече сблъсъци с полицията , заралени автомобили и мн. други
отговор Сигнализирай
14
ХА-ХА-ХА !
преди 9 години
Харесвам 68 Не харесвам 5
Като видяха дебелия руски хамериканците веднага се пишат съюзници на руснаците. :)Всъщност САЩ поддържат Исямска държава и водят бутафорна война с нея. Факт !
отговор Сигнализирай
13
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 58 Не харесвам 4
Муслиманска държава я създадоха щатите , сега се борят против нея , от тия по големи смешници няма- господарите на света
отговор Сигнализирай
12
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 41 Не харесвам 1
Шефе Бойо, вземай Лилето и кило фъстъци и заминавай за границата. Джихадистите ако влязат, ти излизаш и това ти е ясно, нали!?)
отговор Сигнализирай
11
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 34 Не харесвам 3
Разбрах, че протестна мрежа искат да осъдят Бойо Велики на 20 години затвор за държавна измяна. О ТЕМПОРА, О МОРЕС! Бойо сигурно ги е завлекал и не им е платил за протестите, за пари е, не за друго! )))))))
отговор Сигнализирай
10
Боби
преди 9 години
Харесвам 36 Не харесвам 2
До Анонимен 8тъпчо ИД са ислямисти - Всеки неверник може да бъде убит. На всичкото отгоре Ислямистите убиват мюсолмани които са малко или много светски настроени. Така че тъпчо ИД ще дойде ако може на всякъде по света и ще избие всички които не са Ислямисти. Не вярвам да си ислямист защото си срещу Путин повече от това че си срещу ИД. Надявам се се запознаеш с благоволението на Ислямисти и да оцелееш да видим как ще ти се променят възгледите. Не вярвам да престанеш да мразиш Путин но поне за ИД
отговор Сигнализирай
9
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 13 Не харесвам 23
Щатите загубиха срамно и позорно войната срещу тирана Асад, но никой не може да обвинява джихадистите, че избягаха като страхливци. Видя ли Солнцепек и аз ще бягам, през девет земи в десета. Няма по болезнена и ужасна смърт от тази причинено от това садистично оръжие сътворено от руските зли гении!
отговор Сигнализирай
Новини