IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Москва: САЩ носят отговорност за загиналите и ранените в Севастопол


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

235
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 8 Не харесвам 9
"Една рупла 1 стотинка". В Севастополь 1 кг домати струват 80 рубли или 80 стотинки
отговор Сигнализирай
234
Брех!
преди 1 година
Харесвам 14 Не харесвам 13
Ама тези ракети, как подбират само деца и старци. Ами др. Путин, във война си ако не знаеш. И то такава, която ти започна нахлувайки в суверенна държава! Можеш ли да смяташ, колко деца и старци загинаха от тогава?
отговор Сигнализирай
233
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 8 Не харесвам 10
Дайте на Зеленски още ракети, всеки путлероджендърски фашист който Украйна изпрати в ада е един войн на Сатаната по малко в защитата на трона на Антихриста в Кремъл когато Христовите войни стигнат гнездото на звяра.
отговор Сигнализирай
232
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 10 Не харесвам 10
Дано САЩ не дадат ракети на Украйна които могат да избомбят Москва,че ако уцелят Москва ще стане страшно, ще се вдигне облак сифилис у ще разпространи заразата по света по същия начин по който и другата полово предавана болест наречена комунизъм. 2 зарази са изпълзели от блатата на Москва и двете катастрофални за човечеството.
отговор Сигнализирай
231
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 12 Не харесвам 13
Уточнение. Украинците не са в съюз със САЩ. Те са техни слуги убийци.
отговор Сигнализирай
230
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 10
263, лъжеш. Руската ПВО е свалила 4 броя АТАКМС над акваторията, далеч преди да достигнат града и те не са нанесли щети. 1 брой АТАКМС не е бил ликвидиран и се е взривил над плажа, бил е с касетъчна бойна глава, която убива и ранява десетки мирно плажуващи.
отговор Сигнализирай
229
До 265
преди 1 година
Харесвам 8 Не харесвам 8
Отивай да ядеш домати там тогава. Защо си още тука, бабичко червена
отговор Сигнализирай
228
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 6 Не харесвам 14
Уточнение. Не е киевския режим само виновен и САЩ но и всички украинци . Трябва да бъдат избити.
отговор Сигнализирай
227
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 10
Казваш "Една рупла 1 стотинка". В Севастополь 1 кг домати струват 80 рубли или под $1, а в България 5 домата са 7 лв.
отговор Сигнализирай
226
Ватник Нагъл
преди 1 година
Харесвам 14 Не харесвам 15
В руските телеграм канали пишат, че падналите ракетите всъщност са от руското ПВО, дефектни като всичко сделано...
отговор Сигнализирай
Новини