IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Руски като втори чужд език - у нас и в прибалтийските страни


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

7
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 19 Не харесвам 6
Около 500 000 от преселилите се в Германия по време на перестройката руски немци имат намерение и искат да се върнат обратно в Русия. Немец, немец, ама руски.
отговор Сигнализирай
6
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 23 Не харесвам 9
Който каквото иска да си мисли, но аз владея руски език на ниво С2 и все повече хора и фирми ме търсят за преводи.
отговор Сигнализирай
5
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 22 Не харесвам 2
То пък едно учене. Учил съм втори чужд и да си призная честно нищо незнам от него. От Английския знам ама съм учил допълнително а не съм разчитал на училището.12 години се изучава Английски а после в Замунда всеки иска бг субтитри.
отговор Сигнализирай
4
бияч с бокс
преди 9 години
Харесвам 16 Не харесвам 1
до 3, ти учи турски, ако вече не го знаеш
отговор Сигнализирай
3
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 15 Не харесвам 47
НИКОГА ПОВЕЧЕ РУСКИ ЕЗИК В БЪЛГАРИЯ ЗАДЪЛЖИТЕЛНО, ако има тук таме някой атакист да си избира руски за децата си да си плаща частно, 2,6 милиона българи предпочетоха западните страни а не Русия заради този ваш задължителен руски, и при положение че никой не знаеше езика и тръгнаха децата ни и без език да знаят след падането на желязната завеса и насссирането на нассссрето което ни лъжеш за изгнилия запад със задължително изучаване на руски език
отговор Сигнализирай
2
Емил Николаев
преди 9 години
Харесвам 44 Не харесвам 1
Който какъвто език иска да учи....но да запазим нашият език от чуждици и турцизми!!!....
отговор Сигнализирай
1
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 52 Не харесвам 11
В ЕС руският език е на четвърто място с 2,7 процента, но се надявам, че тези проценти скоро ще започнат стремително да растат.
отговор Сигнализирай
Новини