IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Всичко вече е арабско, не остана почти нищо германско!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

43
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 60 Не харесвам 0
запада e на смъртния си одър.
отговор Сигнализирай
42
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 29 Не харесвам 0
запада на смъртния си одър.
отговор Сигнализирай
41
Митьо очите
преди 9 години
Харесвам 18 Не харесвам 2
Борисов да си интегрира Галсоподавателиете от ромски произход преди да ги праща за Германия
отговор Сигнализирай
40
dreckige Zigeuner
преди 9 години
Харесвам 11 Не харесвам 17
Българските ни Роми като дойдат в Германия гледат като ''Теле в жележница'' понеже не знаят и дума на немски а Мароканци като дойдат могат да разбират и говорят малко тоест те държат Задължителен изпит А2 Немски в Мароко за да могат да пътуват до Германия , виждате ли къде е разликата
отговор Сигнализирай
39
Smej
преди 9 години
Харесвам 23 Не харесвам 3
Хайде да видим последният немски опит да подреди света. Немците искаха да станат 100 милиона - включително чрез ферми за бебета. Есесовци с чист арийски произход опложда десетки руси славянки - предимно рускини и др. поробени раси. Друга идея - избиване на всички евреи и взимане петрола на арабите. По времето на Хитлер те са били опасни колкото стадо камили. Сега обаче по 100 милиона ще са Пакистан, Египет и Турция. Наистина е карма - наказание за хитлеристките престъпления.
отговор Сигнализирай
38
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 51 Не харесвам 2
"прииждаштата евтина работна ръка ще бъде насочена в услугите и нискоквалифицираните места. Оттам ще се освободят много германци, които могат да се насочат към машиностроенето, електрониката, химията, инфраструктурата, армията"Чуваш ли се какви глупости говориш? Немският боклукчия като го съкратят ще се превърне в химик-лаборант? Който си мисли, че това става просто така, е виждал Германия само на картинка.
отговор Сигнализирай
37
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 15 Не харесвам 0
*** а Дойче веле дават ли ти право да копираш без да питаш?
отговор Сигнализирай
36
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 30 Не харесвам 1
до#22:Дрънкаш като развалена шуршоноидна плоча!Не ти ли минава през "ума",че като се нахвърлят върху "проспериращата" германска икономика всички тези афроазиатски *** и от нея няма да остане и една ламарина.Не ти ли минава през "ума", че всичките ти самолети,танкове,подводници не чинят и пукнат грош в една гражданска война?!Да не говорим,че затъпялата наркоманизирана германска "младеж",сама ще свали гащите си,като види озверелите мюсулмански тълпи!!
отговор Сигнализирай
35
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 24 Не харесвам 5
Всичко вече e ромско , не остана почти нищо българско!
отговор Сигнализирай
34
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 16 Не харесвам 0
Това кадър от "Американска нинджа" с Майкъл Дудикоф ли е?
отговор Сигнализирай
Новини