IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Евросъюзът си прибира посланика от Москва


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

27
на снимката
преди 7 години
Харесвам 18 Не харесвам 7
Как един *** коцка две изтрещели бабугита за гранни-тройка!
отговор Сигнализирай
26
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 15 Не харесвам 5
До Анонимен 25Е, ти пък...........не си ли чувал за УБИЙСТВЕНИЯ ДОВОД ......"една жена каза......"!!!!????
отговор Сигнализирай
25
Пенсионер
преди 7 години
Харесвам 13 Не харесвам 6
БОВ е измислено в Сащ , ама са го кръстили Новичок та да натопят Русия. Нали така ? Така е ... Хи , хии.!
отговор Сигнализирай
24
:)))
преди 7 години
Харесвам 31 Не харесвам 4
ЕС оповестява нова информация по случая. В момента на отравянето пред ресторанта е бил забелязан лек автомобил Лада, с московска регистрация, управлявана от човек с противогаз и костюм за химическа защита. При бягството човекът е изтървал манивелата на ладата, от която са взети отпечатъци. По късно е открита и ладата, в багажника е имало бидон с надпис "Новичок" и радиостанция "ЛЕН". А в жабката значка КГБ. Вероятно автомобилът е изоставен заради счупена капачка на делкото.
отговор Сигнализирай
23
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 15 Не харесвам 11
До Анонимен 1И ти си прав! Аз, ако бях на мястото на руснаците, САМ ЩЯХ ДА СЕ ИЗОЛИРАМ от тая еуропейска ***, и нямаше да чакам някакви инсцинировки на тия говедца!!! Както здравите се изолират от болните!!! А че еуропка е напълно болна в това ВЕЧЕ МНОГО МАЛКО СЕ СЪМНЯВАТ!!!
отговор Сигнализирай
22
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 20 Не харесвам 6
Аз отново чувам за противодействие на Русия но не чух нищо за доказателства за действията довели до тези противодействия освен може би - "Англия каза.......!"
отговор Сигнализирай
21
ОСТАВКА
преди 7 години
Харесвам 16 Не харесвам 3
ЕС и ЕК непрозрачни и корумпирани организации срещу пари шефовете станаха роби на С.А.Щ. и Мей! Могерини ОСТАВКА веднага!
отговор Сигнализирай
20
Нов
преди 7 години
Харесвам 5 Не харесвам 24
Империята на злото прави всичко възможно да поддържа имиджа си изграден с годините.Първия е Георги Марков.За това по далече от Русия и всичко ще е О.К.
отговор Сигнализирай
19
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 1 Не харесвам 5
До ДаниЕ да - той винаги е "безгрешен", но път все има първи път нали
отговор Сигнализирай
18
срам и позор
преди 7 години
Харесвам 26 Не харесвам 4
Жалка работа,жалка.
отговор Сигнализирай
Новини