IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Европроучване: 71% от българите не вярват на правителството, 75% на НС


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

17
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 9 Не харесвам 2
До До 8"Време е българите в чужбина да се събудят и да се върнат в родината. Можем да разичтаме единствено на себе си като държава и колектив."И като се върна, разчитам САМО НА СЕБЕ СИ, а колектива ви за НИЩО НЕ СТАВА.Когаот ми ограбиха къщата и откраднаха колата, "приятели", даже и един картоф не ми дадоха и един ме таксува, да ме закара до магазина, при положение, че всеки ден ходи там, а аз редовно съм му помагал в нужда. ТОВА! И другото е - ще ми дадете ли разбота за 75 лева на час?
отговор Сигнализирай
16
Уточнение
преди 4 години
Харесвам 17 Не харесвам 8
Най-малко 71% от българите по света и у нас мразят бандита Борисов и ТПК Караянчева
отговор Сигнализирай
15
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 7 Не харесвам 2
До Ха-хаНормално. Един топ готвач в София, ще си докара 2200 лева, за 70 часова работна седмица. Това е топа, кажи-речи. В Белгия, за 40 часа, ще си докара 11200 лева. Ако желае, а се блъска отгоре, ще изкара още пари.
отговор Сигнализирай
14
До 8
преди 4 години
Харесвам 9 Не харесвам 4
Т'ва е иронично, защото ЕС няма бъдеще, а България има. Колкото и да звучи парадоксално е въпрос на време да има граждански войни и сериозни финансиво катаклизми в държави като Италия, Франция и Германия. Тези държави са бомби със закъснител в момента и всяка друго мнение е илюзия и сляп оптимизъм, който граничи с фантастика в комиксите, отколкото с реалността. Време е българите в чужбина да се събудят и да се върнат в родината. Можем да разичтаме единствено на себе си като държава и колектив.
отговор Сигнализирай
13
Рефер
преди 4 години
Харесвам 11 Не харесвам 14
на Корнелия Нинова 99% невярват, но на кой ли му пука.....
отговор Сигнализирай
12
В какво вЕрва Ганьо?
преди 4 години
Харесвам 5 Не харесвам 4
чети внимателно"Народът въобще не разбира от добродетели; той величае винаги долните хора, хайдуците, развратниците, престъпниците, лъжците, изнудвачите и на такива той поверява своята съдба. Такива избира той за Народното събрание, а на умните, почтените народът се присмива и ги забравя."
отговор Сигнализирай
11
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 15 Не харесвам 5
,,Доверие в ЕС изразяват 48 на сто от българските участници....'' - и с какво заслужи ЕС доверието Ви уважаеми сънародници ?
отговор Сигнализирай
10
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 8 Не харесвам 1
Направо не вярвам, че я написахет тая статия ...
отговор Сигнализирай
9
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 12 Не харесвам 5
Толкова ли не можете да намерите позитивни новини? - най-бедните, най - ниски заплати, най - необразована младеж, най-, най -...
отговор Сигнализирай
8
Бибо
преди 4 години
Харесвам 17 Не харесвам 7
ДАВАЙТЕ ТРОЛЧЕТА НА ГЕПИ И ПИШМАН ПАТРИОТ. ЗАСТАНЕТЕ НА АМБРАЗУРАТА И ЗАЕМЕТЕ ЗАЩИТНА ПОЗА. КАЖЕТЕ:ЕВРОПА ЛЪЖЕ....
отговор Сигнализирай
Новини