IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Меркел: Трудно можех да влияя на Путин


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

49
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 19 Не харесвам 4
Не меркел решава.
отговор Сигнализирай
48
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 20 Не харесвам 4
Кандармите с Украйна приключиха.
отговор Сигнализирай
47
путин трупясал
преди 2 години
Харесвам 23 Не харесвам 20
Все едно е можело да се влияе на Хитлер преди ВСВ. Лудите диктатори разбират само от сила и свършват с куршум в главата.
отговор Сигнализирай
46
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 17 Не харесвам 13
Никой не му дреме. Става това, което трябваше да стане отдавна. Ако не им харесва, ще става и повече.
отговор Сигнализирай
45
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 24 Не харесвам 1
Кога Меркел беше на власт винаги имаше място на дивана за нея и всеки се ръкуваше първо с нея. Сега разни невзрачни чучела джафкат нещо неразбираемо от трибуните
отговор Сигнализирай
44
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 9 Не харесвам 13
/Твоите съболезнования. /Ти безродник да не би да си руснак??? Не, комплекса че с малка 5и6ка който иска веднъж в живота си да бъде силен и да е на страната на силните. Марш към мАсква бляяяддддд
отговор Сигнализирай
43
Моите съболезнования
преди 2 години
Харесвам 23 Не харесвам 13
Така казано излиза, че германистан решава какво да прави Русия. Свърши се тая. думата вече има само Русия.
отговор Сигнализирай
42
Путин - 200 години
преди 2 години
Харесвам 5 Не харесвам 16
Меркел говори така, все едно Путин е мъртъв... Те не разбират, че Путин ще живее още поне 30 години заради новите операции, които претърпя.
отговор Сигнализирай
41
вълшебни приказки
преди 2 години
Харесвам 16 Не харесвам 7
-Бабо Меркел, де така? - Тичм Путин за газта! А ти где с таз бухалка? -Днес Красавицата със Борис е на свалка, та съм се самопоканил на веселба! -А кото снаг забръска, що ще ни чиниш ти зимъска? - Ще поискам в рублички в сбербанк без срам! -Хубаво де ще ти дам, но не казвай на дъртия НАТО мързелан! Че пак ще падне от колелото кат нас ран!
отговор Сигнализирай
40
ЦСКАр
преди 2 години
Харесвам 7 Не харесвам 13
КГБ набра скорост именно с глупостите на Меркел и САЩ покрай арабската пролет и бежанците. Дано сме си научили урока ама надали... Свобода за Украйна!
отговор Сигнализирай
Новини