IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Наследството на Меркел вече тъне в руини, защо Германия се отрича от нея?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

10
д
преди 2 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
А любимецът й Бойку не се ли отрече от нея вече?
отговор Сигнализирай
9
Моля?
преди 2 години
Харесвам 24 Не харесвам 6
Трябва да си сляп за да одобряваш това, което тази допусна. Гледайте само един клип от Берлин на отваряне на басейн. Масов бой между черни глави. Дори не знам колко втноса са там, но немци нямаше. Немците масово гледат да избягат от собствената си държава. С много пари отиват в Швейцария, САЩ и Канада. С по-малкото - Унгария, и други средноевропейски. Това, което постигнаха като ръст в икономиката, две години война сега ще го заличат. Но Opkите няма да си тръгнат. Това ли е успеха?!
отговор Сигнализирай
8
Гроби Таласъмо
преди 2 години
Харесвам 9 Не харесвам 7
Абе еврейка,какво да я коментираме
отговор Сигнализирай
7
Без упойка
преди 2 години
Харесвам 9 Не харесвам 8
За 2008,когато предадоха истински Украйна не споменават.Защо не приеха Украйна в Нато?Меркел тогава игра анти Буш,така направи и срещу Тръмп,4 г атаки,за да дойде един ден руската инвазия.Лидери няма да има вече запада,защото е затънал в олигархия и чиста печалбарска болест.Няма път!
отговор Сигнализирай
6
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 9 Не харесвам 7
Наследството на Меркел вече тъне в руини, защото наследникът на поста е нацистки внук, който води Германия и Еесовската Зона към диктатура - Еесовски Диктаторски Халифат.
отговор Сигнализирай
5
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 18 Не харесвам 3
Можела била.С Обама решиха да го играят про ислям и ето резултата.
отговор Сигнализирай
4
Хаха
преди 2 години
Харесвам 13 Не харесвам 7
Тая разби Европа,напълно я с всякаква пап,лач,да гори в ада.
отговор Сигнализирай
3
Буля
преди 2 години
Харесвам 22 Не харесвам 4
80% друг път. Ако пак субтропически диктатурни агенции са правили проучването, може. Идете в новите бундесленди да питате за нея. Ако от сто човека един се изкаже ласкаво ми се обадете. Меркел беше кон с капаци. Гледаше 16 години само да подсигури Германия и да използва европейските пазари в нейна полза. Което не е малко, сравнено с нашите продажници. Но тя не беше политик от световна величина. Беше една лелка, готова на компромиси за да угоди на всички. И така ще бъде запомнена.
отговор Сигнализирай
2
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 33 Не харесвам 5
Тая държеше мутрата на власт да последно . Българоубийца
отговор Сигнализирай
1
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 32 Не харесвам 6
Да беше озаптила Украйна през 2014, сега на всички щеше да им е добре, в т.ч. И на украинците.
отговор Сигнализирай
Новини