BGONAIR Live

Макрон се подигра на въпрос дали не е "луд" да разпусне парламента


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

9
ze nigmar
преди 2 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
Добре, че не македон...:)))
отговор Сигнализирай
8
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 12 Не харесвам 1
Abe бабата не знам дали челастри, но челастри другото джудже
отговор Сигнализирай
7
Хитрее като нашенец
преди 2 години
Харесвам 12 Не харесвам 4
Знае си, че след тези парламентарни избори франсетата ще се нахакат в същата безизходица - Барделчо и Льопенка няма да получат абсолютно мнозинство, а никой от "умерените" десни няма да се дозакопае, като направи коалиция с тях. И в "името на националното спасение" ще има нашенска позорна сглобка между уж политически противници, за да не допуснат Националния сбор до управлението. Иначе Франция ще излезе от европейската "зелена" далавера за трилиони евро. Спекулантите няма да го допуснат.
отговор Сигнализирай
6
некрофил
преди 2 години
Харесвам 24 Не харесвам 2
Риторичен въпрос към човек дет челастри баба си...
отговор Сигнализирай
5
Дедо
преди 2 години
Харесвам 6 Не харесвам 4
До АнонименНе ги чети тия работи като ти се драйфа от тях.Гледай си живота , доколкото разбирам се чувстваш отговорен за целият свят
отговор Сигнализирай
4
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 20 Не харесвам 3
Не иска да е познат като човека, който вкара Франция във война с Ръшата.
отговор Сигнализирай
3
Галя от EmbassyTO
преди 2 години
Харесвам 17 Не харесвам 2
Съмненията са основателни.
отговор Сигнализирай
2
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 31 Не харесвам 2
А наште захапали кокала и не пускат.
отговор Сигнализирай
1
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 42 Не харесвам 8
Френския Киро. Драйфа ми се вече
отговор Сигнализирай
Новини