IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Йовов намекна: Тотото става спонсор на Левски!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

30
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 2 Не харесвам 10
Играйте ТОТО.Само Левски!Който играй пичели,който ни играй ни пичели!Стоичков го е казал!
отговор Сигнализирай
29
...
преди 5 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
край спирам да играя тото
отговор Сигнализирай
28
tomahawk
преди 5 години
Харесвам 10 Не харесвам 4
Е това вече ще е краят на ГЕРБ и тотото разбира се.НЕ СЪМ СЪГЛАСЕН Да ги взима Абрамович ако ще, но не и държавното ТОТО.
отговор Сигнализирай
27
Социолог
преди 5 години
Харесвам 9 Не харесвам 4
Не може държавна фирма да става спонсор на един клуб !Ако ще спонсорира ритнитопковците дето 90% са от Африка и други страни от третия свят то да спонсорира целата лига.Тотото да спонсорира другия спорт борба ,щанги шах плуване стрелба и др. те фудболистите си докарват от едно друго тото дето се играе далече от Европа ;)
отговор Сигнализирай
26
Levskar
преди 5 години
Харесвам 1 Не харесвам 12
#OtklonetootparitezazdravezadagoimaLevskiВече е късно да се спре вируса. Много по-добре е държавата да даде пари за Левски, за да има за заплати на играчите и директорите. Дали пари от държавното тото или някакви други държавни пари, няма значение. Вече е късно за коронавируса, но Левски може да бъде спасен и да има всичко необходимо, ако държавата му дава пари. Трябват ни не повече от 2 млн. лева на месец. Имаме мноо чужденци и директори, но най-високата заплата в клуба е 40 000 лева. Не е ко
отговор Сигнализирай
25
Бай Шиле
преди 5 години
Харесвам 21 Не харесвам 3
Те това ще е най голямата грешка която ще настрои другите клубове с/у Уевски и ще бойкотират първенството . Не може един човек да решава кой ще вземе и кой не
отговор Сигнализирай
24
ТОТО котуньо
преди 5 години
Харесвам 31 Не харесвам 5
Излагация. В тази тежка криза която предстои по-добре го закрийте този клуб. Срамота ще да е и той да се нареди на държавна издръжка. Като нямат пари е най- логично да обявят фалит.
отговор Сигнализирай
23
Гогич
преди 5 години
Харесвам 25 Не харесвам 6
Пак ли държавна помощ, пак ли подкрепа от държавата?!? Най-държавно-комунистическаи отбор - всичко му се плаща от държата, всички плащания към държата са 0лв (наем, такси). Тия те са излезли от комунизма още, щото им е добре така...
отговор Сигнализирай
22
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 27 Не харесвам 2
Браво! Чудесна новина! От утре Левски и Берое играят в новосформираната Държавна лига, а всички останали в шампионата, под егидата но Уефа. Поредната Борисова *** по време на чума.
отговор Сигнализирай
21
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 26 Не харесвам 3
Ръководството на тоя отбор винаги го е източвало финансово. Сега му намериха цаката - те ще точат, а хазната ще налива.
отговор Сигнализирай
Новини