BGONAIR Live

Над 900 евро обезщетение на турист заради запазени с хавлии шезлонги в Гърция


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

13
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 2
така е в клуба на богатите...
отговор Сигнализирай
12
1234
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 0
Значи, слизам, има ли хавлии , а хора не заминават на съседния шезлонг. Като дойде да мрънка че бил неговия и си го е запазил снощи, важи максимата кой превари той завари. След 2 дни така се научават и всичко е наред. Ще се оплаквам аз че няма шезлонги. Като не си слезнал в 6 а идваш в 9, няма как да ти седи хавлията.
отговор Сигнализирай
11
Ной
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 4
Човек който не ходи на профилактични прегледи е заплаха за здр. Каса. Да му се увеличи здр.застраховка!!!
отговор Сигнализирай
10
бай Спиро чалъмджият
преди 1 месец
Харесвам 10 Не харесвам 0
То щото е много сложно всяка стая да си има чадър с шезлонг, които са са запазени само за гостите на хотела. Или пък си доплащаш за такива ако не е включено в цената. Е, ако не си си платил навиваш часовника за в 05:30 и одиш да замяташ хавлията. Ама да дам 7к Еуро и да нямам шезлонг - no way....
отговор Сигнализирай
9
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 5
Защо , ако не е точно до басейна , какъв е проблема !?
отговор Сигнализирай
8
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 0
До: Пурко. Тогава по коледа в България. Заложи на нашите си традиции. Да не се излъжеш и по коледа да си на някой екзотичен плаж. :)
отговор Сигнализирай
7
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 26 Не харесвам 0
то пък една почивка ще е, ако ще се боря за шезлонг и то до басейн. въобще има ли повечко навалица и аз изчезвам. За много по-малко пари/да не кажа и без пари/ може да си боднеш чадъра на прекрасен пясъчен плаж(и каменисти стават) и на десетки метри да няма хора от теб. Но когато са те обработили маркетингово, че нещо е хубаво, а и имаш парици, така се получава.
отговор Сигнализирай
6
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 1
Аз затова ще ходя на Анапа. Хем ще си правя нефтени бани.
отговор Сигнализирай
5
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 3
Аз в Испания подобни проблеми не съм видял.
отговор Сигнализирай
4
itso.t
преди 1 месец
Харесвам 12 Не харесвам 0
шезлонга трябва да се дава на рецепциятаа срещу ваучер който да важи и за храна. Т.е. отиваш на басейна - вземаш си шезлонг но си оставяш ваучера. Така за да ядеш трябва да върнеш шезлонга и после да си го вземеш обратно. Така няма да има зарязани но "резервирани" шезлонги около басейна.
отговор Сигнализирай
Новини