BGONAIR Live

24-годишен и небинарен: Швейцарският певец Немо спечели "Евровизия"


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

280
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 13 Не харесвам 2
Да направим експеримент. Ако някой случаен гражданин качи в ютуб клип в който се прави на "хвала Бога" ще му изтрият канала. Но когато официален канал на Евросъюза го качва няма проблем... Добре е, да. Демокрация, свобода на словото, свобода ...ама друг път!
отговор Сигнализирай
279
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
До Европеец 330.Алоооу че то пак се виси бре.на Унгарската граница с часове.проверки унижения
отговор Сигнализирай
278
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 14 Не харесвам 2
Ако България реши да участва отново на това чудо трябва да има протести. Това е средството за манипулация и политическо вмешателство!
отговор Сигнализирай
277
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 20 Не харесвам 1
Г.А.Д.Н.О - С.РА.М.Н.О - О.ТВ.РА.ТИ.ТЕ.Л.НО.
отговор Сигнализирай
276
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 13 Не харесвам 2
Евровизия то това е конкурса и ето лицето го доказва.Евро ценостите са явни
отговор Сигнализирай
275
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 19 Не харесвам 3
Да се организираме с подписка за балканската версия. Турция, Гърция, Сърбия и Албания със сигурност са все още нормални да подкрепят нормалността!
отговор Сигнализирай
274
Европеец
преди 2 години
Харесвам 7 Не харесвам 10
До шоп. А бе, че има много кусури в ЕС е ясно, ама ти е добре да пътуваш без за всяка европейска държава да висиш за виза пред посолствата, нали?
отговор Сигнализирай
273
Някой
преди 2 години
Харесвам 9 Не харесвам 1
Ой, свети КПВТ и ПК кажете и вие окончателното си 14.5 и 7.62 мнение за тези извратеняци
отговор Сигнализирай
272
дядо Стефчо
преди 2 години
Харесвам 21 Не харесвам 2
Този на съдран диван прилича...
отговор Сигнализирай
271
Възмутен
преди 2 години
Харесвам 16 Не харесвам 2
Уф, пак ли печели третият пол?
отговор Сигнализирай
Новини