IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

От Тюрингия до Бавария: С "Трабант" през Малкия Берлин


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

11
Изумен
преди 5 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
На АУТИСТКАТА Грета Тюнберг държава и направиха - Тюрингия.XAXAXAXA
отговор Сигнализирай
10
телени заграждения
преди 5 години
Харесвам 4 Не харесвам 2
бяха нужни за да задържат населението в окупираните от СССР държави. СССР някъде се скри, но *** зомбите които нацвъка като плодовита въшка ги наследихме. Обезпаразитяване на *** въшки е нужно, когато паразитиращи изчадия плъзнат из дома ти и пазвантите на СССР не ти разрешават да го почистиш щеш не щеш търпиш. А когато СССР се срина и пазваните се изпокриха нищо не ни оправдава, че все още не сме обезпаразитили от рашисттката въшка, тя носи огромна опасност, загубване на свободата
отговор Сигнализирай
9
Българин
преди 5 години
Харесвам 4 Не харесвам 3
Не е само до четенето, а и до разбирането, байо. Тези които наричаш американофилчета са ходили и са видели и са видели разликата. В развитите държави няма толкова много спешно нуждаещи се от мозъчна трансплантация комунисти и си живеят добре хората.
отговор Сигнализирай
8
F5
преди 5 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
Германия има ли свястна подчаст, или свестните немци са бивши роби? А финикийците кои са, и защо се водят за изчезнали?
отговор Сигнализирай
7
българин
преди 5 години
Харесвам 4 Не харесвам 4
Ех Американофилчета малкиНикнете като гъби щом се заговори за " комунизъм" И упорочавате всеки нормален дебат! И преди вас е имало живот и той не беше никак лош! Ама поне четете какво споделят възрастните.Те не лъжат и няма къде да прочетете истината за комунизма!
отговор Сигнализирай
6
До 4
преди 5 години
Харесвам 6 Не харесвам 0
Какво комунистическо има в това да се използва технология, която е разработена по това време! Да не би многото технологии свързани с металите също разработени тогава да не се използват в металолеенето в САЩ! Технологичният прогрес не е "опорна" или политическа доктрина в наши дни! Това, че явно си от психодесните, които не четат книги и си избират да са спрели в 60-те си е твой проблем! Дясно и ляво отдавна няма, а и самата идея е ***!
отговор Сигнализирай
5
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 5 Не харесвам 2
Трабанта е символ на социалистическия "прогрес"!
отговор Сигнализирай
4
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 5 Не харесвам 4
до 3,добра опорка, другарче. Видиш ли комунизма и технологиите им са изпреварили времето си с един век поне. Браво, вземи шепа копейки.
отговор Сигнализирай
3
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
По ирония на съдбата днешните автомобилостроене достига до нуждата да използва еко материали и т.н. Може би ще сме свидетели на нови картонени коли обаче на ток.
отговор Сигнализирай
2

преди 5 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
До Анонимен 1Да.
отговор Сигнализирай
Новини