IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Последното сражение на Цачева: Ще го спечеля!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

18
сминдух енд чесън
преди 9 години
Харесвам 9 Не харесвам 18
Голям вятър вее навън ,ама не е на промяната.
отговор Сигнализирай
17
Моляяя
преди 9 години
Харесвам 58 Не харесвам 3
А сега де, президента ще ни постави в изолация, ще спре еврофондовете и ще върне комунизма. За много глупави ни смятат. Вие от Герб ще донесете криза, заради егото на един самозабравил се пожарникар. Защо беше нужно да рекетира хората и да плаши с оставка. Не сме такива овце за каквито ни смятате. Напук на заплахите ви народа ще ви удари звучен шамар!
отговор Сигнализирай
16
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 44 Не харесвам 1
Тая лелка знае ли изобщо какво е популизъм ?????Популизъм означава да мислиш за добруването на народа, това е буквалния му смисъл.А нашите политици отдавна не мислят за добруването на народа, а мислят за добруването на мафиоти и олигарси и това се е превърнало в аксиома за тях.За това всеки който говори за справедливост, високи доходи, присъди за ограбването на държавата се обявяват за популисти. МИСЛИТЕ.
отговор Сигнализирай
15
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 56 Не харесвам 1
"Трябва да преодолеем всички различия между нас" -- г-жо Цачева , Вие никога няма да бъдете моя президент !
отговор Сигнализирай
14
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 64 Не харесвам 1
Хората не ви искат г-жо Цачева, нямате нито личните нито професионалните качества за поста. Надменна и арогантна сте, без всякакво покритие, какъв обединител на нацията може да е такъв човек
отговор Сигнализирай
13
SS
преди 9 години
Харесвам 16 Не харесвам 0
Дайте линк към онлайн издание дето да показва резултати от социологията в реално време.ПИК са изкарали нещо, *** ми се струва , че не е съвсем вярно.
отговор Сигнализирай
12
123
преди 9 години
Харесвам 54 Не харесвам 4
Тази женица като е юристка, колко дела има спечелени? Гласуването за ГЕРБ е престъпление.
отговор Сигнализирай
11
швед
преди 9 години
Харесвам 21 Не харесвам 1
шъ спичелиш *** како, щом почерпи шъ спичелиш...
отговор Сигнализирай
10
убеден съм
преди 9 години
Харесвам 8 Не харесвам 27
Че днес хората ще гласуват по симпатии и външен вид на кандидатите ,а не по кадърността им в политически аспект !
отговор Сигнализирай
9
ddd
преди 9 години
Харесвам 50 Не харесвам 2
Президента представлява държавата.Тази мутра ли ще представлява България, тя ще изплаши чуждите делегации в страната ни
отговор Сигнализирай
Новини