IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Фон дер Лайен: Русия ще изпадне в икономически и технологичен упадък


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

139
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 27 Не харесвам 3
Забележете как спокойно се разкарва Зеленски, а уж било война и нали уж искали да го ликвидират, ама дръжки. Няма да го ликвидират. Трябва им жив, за да подпише капитулацията. Как си представяте да отиде Урсула в Украйна по време на война? Или са сцени с декори?
отговор Сигнализирай
138
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 31 Не харесвам 5
Глад чака джендърска Европа и света, защото Украйна мяма да засее тази есен никакви площи, няма да продаде нищо от сегашните си запаси, а Русия обяви, че ще продава само на приятелски държави своето зърно.
отговор Сигнализирай
137
Фашистът
преди 3 години
Харесвам 7 Не харесвам 26
Джуджак е напълнил гащите от страх в кремълския бу нкер.Показва се чать-пать на масата дълга 20 метра и се крие зад стола.
отговор Сигнализирай
136
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
А ние, на времето в трамвая, той ми бръкне в пазвата, аз му бръкна в гащите, но не смеехме да се погледнем в очите!
отговор Сигнализирай
135
Бай Гроздан
преди 3 години
Харесвам 6 Не харесвам 16
Какви са тези учители?Целият свят е срещу едно икономическо джудже,а то не ще да разбере,че трябва да фалира.
отговор Сигнализирай
134
Урсулка
преди 3 години
Харесвам 9 Не харесвам 2
Шшш.ттт... скъпи, сега ако си мой човк, ще кажеш, че си ми брат!
отговор Сигнализирай
133
младен
преди 3 години
Харесвам 22 Не харесвам 3
"Фон дер Лайен: Русия ще изпадне в икономически и технологичен упадък" - Ами....зависи. Руският трактор ще изглежда като високотехнологично чудо пред ралото и впряга който ще се ползва в европа след има няма година. Да не говорим че музейните експонати които останат във "високо технологичният запад", поради липса на метал с който да се направят други няма да има с какво да ги заредят, да запалят, че да покажат на студентите какво е бил ДВГ и как е работел.
отговор Сигнализирай
132
до 189
преди 3 години
Харесвам 3 Не харесвам 6
Урсула е майка на седем деца.
отговор Сигнализирай
131
ЗАВИРАЧА
преди 3 години
Харесвам 4 Не харесвам 24
Бай Гроздане, Русия отдавна е фалирала. От 30 години насам произвежда само танкове, докато руския народ живее в панелна кутийка с 350лв на месец. Русия има по-малка икономика от средноразвит американски щат
отговор Сигнализирай
130
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 20 Не харесвам 4
Успокоих се като видях снимката - първата дама на Европа този път е имало къде да седне... ако ме разбирате...
отговор Сигнализирай
Новини