BGONAIR Live

Цяла България светна в жълто за опасно време


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

19
анонимен
преди 4 минути
Харесвам 1 Не харесвам 0
Трябва да се спре строителството на сгради в големите градове. Едно време на мястото на тези сгради имаше дървета и лятото беше между 25 и 30 градуса а сега достига над 40.
отговор Сигнализирай
18
анонимен
преди 21 минути
Харесвам 1 Не харесвам 0
На ви сега "модерно строителство"! Като не щете на село - ваша си работа. Имам къщата от 5 г. С приличен двор. Най-добрата инвестиция.
отговор Сигнализирай
17
анонимен
преди 23 минути
Харесвам 0 Не харесвам 0
А вие си стойте в града и се пържете!
отговор Сигнализирай
16
анонимен
преди 24 минути
Харесвам 2 Не харесвам 0
На село - дебела каменна зидария. Хладно е. Климатик не ми трябва.
отговор Сигнализирай
15
Изгърбич Задвратян
преди 31 минути
Харесвам 1 Не харесвам 0
Аз съм обявило код кафяво
отговор Сигнализирай
14
анонимен
преди 1 час
Харесвам 1 Не харесвам 0
Че се научите да дишате по малко кислород, не е жега, а е задушно.:)) че се потите и вталявате. :)) па нема и да сте с як тен.:))вече не е на мода.:)) чините продават вентилатори, щото климатико е скъп.:)) Весело лято на морето с биричка на плажа.:))
отговор Сигнализирай
13
анонимен
преди 1 час
Харесвам 2 Не харесвам 0
След спасяването вече над 10г. на планетата от ЕС еврастите, и нещата само се влошиха, да ни върнат парите от крадливите спасителни евраски данъци, не щем повече да ни спасяват.
отговор Сигнализирай
12
Ристе
преди 1 час
Харесвам 1 Не харесвам 0
До: Христо - Во истина адаша ти, но ни писна от оплакванията ти. Цели 18 г. Ходи бачкай целогодишно на строежите и ще платиш ипотеката за година. Или прати жената на пиацата. Ако е хубава ще купите мезонет. Аре у лево.
отговор Сигнализирай
11
Христо
преди 1 час
Харесвам 2 Не харесвам 1
Взел съм си две седмици отпуска от работа през юли месец, за да ходя да бачкам на строежите. И тази година като последните 18 моето семейство няма да ходи на море. Работя в кол център за 1100 евро чисто и 100 евро ваучери за храна и съм на 45 години. Като платим ипотека и разходи по дома оставаме с 1000 евро за месеца за 4ма човека
отговор Сигнализирай
10
Ром"с
преди 2 часа
Харесвам 2 Не харесвам 0
Ел Ниньо настъпва...
отговор Сигнализирай
Новини