IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Русия отбеляза нов рекорд на новозаразените с COVID-19


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

22
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 0 Не харесвам 3
Който познае кои са номера в кои държави са, получава използвана маска от един Гейнианалисимис Заразени 30 000. 500 000Загинали 500. 50 000
отговор Сигнализирай
21
13 Стига с тия ФУРМИ
преди 5 години
Харесвам 10 Не харесвам 9
Двата транспортни самолета са заплатени от БЪЛГАРСКИ ФИРМИ които се опитват да започнат износ на арабите в тези времена на затруднени доставки.Като благодарност арабите изпращат медицински консумативи, оборудване и лекарства за борба с Корона вируса.Тъй като не могат да напълнят 2-та транспортни самолета добавят и продукти за реализиране в България.Частна сделка, благодарност на държавата с медикаменти и ФУРМИ за пазара.Какъв ти е проблема?Ти да не обичаш шишарки?Да беше се обадил до ФИРМИТЕ!
отговор Сигнализирай
20
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 8 Не харесвам 13
В САЩ никой не е вкарвал забрани за движение, няма кюар кодове, няма формени идьоти да плашат хората от телевизора. А и Просия е още в началото.
отговор Сигнализирай
19
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 13 Не харесвам 9
Специално Русия няма как да знаеш дали се справя. Те загиналите вследствие Чернбил още ги броят трийсетина човека.
отговор Сигнализирай
18
До плюещите Русия
преди 5 години
Харесвам 15 Не харесвам 6
Може би Юесей се справят с корона вируса по-добре от Русия ?А....?!
отговор Сигнализирай
17
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 19 Не харесвам 9
до 19 Хамериканците нали имаха ваксина? Що *** по 4500 човека на ден от Короната?Що така се случва във великия ти САЩ?
отговор Сигнализирай
16
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 8 Не харесвам 7
Нали имаха ваксина?
отговор Сигнализирай
15
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 9 Не харесвам 6
до 15 Кви курорти те гонят тази година, бре? Няма море няма хотели, няма ресторанти, кръчми...няма спорт- тази година я пиши нулева.
отговор Сигнализирай
14
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 14 Не харесвам 10
Да, регистриран е пореден нов рекорд на дневна база, но много по-важен в случая е прирастът на заразените. 17.04=4 000, 18.04=4 768. Прирастът е под 800 души. Прирастът е много по-нисък от очакваната геометрична прогресия. Засега Москва се справя прекрасно.
отговор Сигнализирай
13
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 12 Не харесвам 16
313 умрели в Русия от 150 милионна Русия.Ние имаме 40 умрели от 7 милионна България.Тоест ние ако сме като Русия трябва да имаме 14 човека като глава от населението пукясали от короната...само че имаме 40 човека. Къде е по- сложно с короната тогава? В Русия или у нас?
отговор Сигнализирай
Новини