IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Британски шпионин: Владимир Путин е сериозно болен


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

60
Гиб Мелсън
преди 3 години
Харесвам 12 Не харесвам 9
Западната пропаганда винаги е била по-подла и по-противна от източната пропаганда. Дори като падне граждански самолет американци и британци не пропускат да кажат. Russian built aircraft crashed. Руснаците никога не са пропадали толкова ниско като се срути американска или британска машина да натъртват че е произведена в САЩ или Великобритания. Имат някакво достойнство, което не могат да потъпчат така както го правят западняците без да мигнат.
отговор Сигнализирай
59
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 6 Не харесвам 6
Според мен това е лъжа накрая ще направят така че уш по починал и Путин ще си сложи негов човек на през стола да управлява но чрез Путин щото той ще се крие в някое имение щото все пак е на 70! Путин е хитър отново ще управлява Русия ама чрез друго лице
отговор Сигнализирай
58
Тишина
преди 3 години
Харесвам 14 Не харесвам 8
Тишина за Мариопол и фашистите азов излизащи от тунелите като призраци,много ранени и убити и превземането на половин Харков,тишина...но фейк за Путин има?!
отговор Сигнализирай
57
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 12 Не харесвам 5
Пропуснал е да каже и че Байдън е в цветущо здраве.
отговор Сигнализирай
56
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 11 Не харесвам 5
Бай ви Данчо го дживат с дистанционно , което понякога доста пъти не помага !!
отговор Сигнализирай
55
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 4 Не харесвам 5
Този на снимката има артрит.Стволови клетки се ползват и за подмладяване,не само за лечение на рак на кръвта.
отговор Сигнализирай
54
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 10 Не харесвам 4
Британски шпионин:... -- бившият британски шпионин ....
отговор Сигнализирай
53
Каракочев
преди 3 години
Харесвам 8 Не харесвам 5
До карачанаков... Защо България изпраща в 16 държави Бг-рейнджъри за да убиват мирни граждани , нали ''уШ'' сме против войните , или нашите войни със щатите са ''хуманни'' ???
отговор Сигнализирай
52
aZ-ът
преди 3 години
Харесвам 11 Не харесвам 8
Дъртака с деменцията ще пръв, па после го чакайте Путин...
отговор Сигнализирай
51
рибока
преди 3 години
Харесвам 6 Не харесвам 5
диагнозата е на нубийски доктор отпреди две хиляди и петстотин години,когато е имало Нубия.
отговор Сигнализирай
Новини