IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Катастрофален срив в руската икономика, рязък спад на доходите


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

205
Москва
преди 2 години
Харесвам 12 Не харесвам 20
Как е лошо в Русия с 2500 евро заплата.
отговор Сигнализирай
204
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
"Срив" не е нещо което "започва 3 месеца".
отговор Сигнализирай
203
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 14 Не харесвам 9
ЕВРОСТАТ- ИНФЛАЦИЯ АПРИЛ 2022Г В ГЕРМАНИЯ- 7.8%, ИНФЛАЦИЯ В РУСИЯ 18%
отговор Сигнализирай
202
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 20 Не харесвам 15
Не я мислете Русия - Германия е с най- ВИСОКА ИНФЛАЦИЯ от 50-те г. насам и На Шолци , му липсват само проблеми с Турция и Китай и тогава със сигурност ще си оскубе косата ! Закъса ли го Германия и ЕС е на колене , така че членството на Македония и Албания едва ли ще промени нещата кой знае колко ако на това се надявате ?!
отговор Сигнализирай
201
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 21 Не харесвам 9
"Русия продължава да си ПРОДАВА горивата , които СА МНОГО СКЪПИ , обществото е СТАБИЛНО , могат да си НАПЕЧАТАТ Рубли които да раздадат , западните санкции и НЯКОЙ затруднения в икономиката НЕ могат да РАЗЕДИНЯТ обществото ...." - ИНАЧЕ БИЛО МНОГО СТРАШНО - Да Ви .....в "експертите " дето сте тръгнали да бутате една ИМПЕРИЯ с ЛЪЖИ за ОБЕДНЯВАЩИТЕ и РАЗЕДИНЕНИ Европейци ! Не знаем колко е " ЗЛЕ " Русия , но следващите няколко зими за Европа ще са доста трудни - Липсват само проблеми с Турция !!
отговор Сигнализирай
200
Атлантиик идиот
преди 2 години
Харесвам 25 Не харесвам 14
Зимата, когато стоя гладен и на студено, ще ме топли мисълта, че БВП на България на човек от населението е по-голям от БВП на Русия.... Ама много ще ме топли!
отговор Сигнализирай
199
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 19 Не харесвам 32
Той затова Путин се опитва да принуди Еврропа и САЩ да махнат санкциите,ама няма да стане тая.Тепърва руснаците ще мизеруват и ги чака глад!Русия=Севрна Корея!
отговор Сигнализирай
198
Pen
преди 2 години
Харесвам 23 Не харесвам 4
А журналистчетата няма ли да напишат нещо за нашата икономика или факта ,че някой е по-гладен от нас трябва да ни засища ?
отговор Сигнализирай
197
Ама
преди 2 години
Харесвам 14 Не харесвам 9
Лъжат беее, не ги слушайте, гледайте само руска телевизия и СКАТ !
отговор Сигнализирай
196
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 18 Не харесвам 12
До Още по грозната исти Стига си лъгал с цените в русия. Тказваш, че свински врат без кост е 4,50, в каталога на Петероча - Корейка свиная, Слово Мясника, 800 г - 350 рубли. Пилешки бутчета били 2,30, а в каталога филето е 420 рубли и бутчето 240 рубли. И това е един от най-евтините супери. Цената на тока през септември е 4,8 рубли и се повиши оттогава. Сметни цените и пак се опитай да лъжеш. Сравни средните заплати и ще ти прилошее руски ***.
отговор Сигнализирай
Новини