IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

"Културна революция": Култ към консервативните ценности в Русия


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

225
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 4 Не харесвам 3
Ко риечи ? Ко ? Фен си на бебето с брадата ? Да... той е много модерен ,страх го е да излезе от резиденцията си и харесва ласките на местните козички .... разбирам защо си му фен :D
отговор Сигнализирай
224
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 13 Не харесвам 6
"Културна революция" - Тия май опряха до развалените картофи :D
отговор Сигнализирай
223
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 18 Не харесвам 5
Да се бием в гърдите, че живеем в либерално общество, означава да загърбим демокрацията. В една демокрация има плурализъм, едно демократичнто общество не е нито либерално, нито консервативно, то се базира на разума и взима най-рационалните решение, за да се развива. Днес в ЕС виждаме да властва един либерастки религиозен култ, за него разума не е от значение, важното да се гонят разни розови утопии, а че те унищожават обществото не е от значение.
отговор Сигнализирай
222
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 16 Не харесвам 7
Класическият русороб и путинофил - хвали и обича Русия, мрази и емигрира на Запад.Пълни клоуни.
отговор Сигнализирай
221
Оказва се
преди 2 години
Харесвам 11 Не харесвам 9
.... че русофилите не могат да посочат тия прословути православни ценности, към които се придържа режима в Кремъл. А иначе щели на тяхна база да правят "новия" си "свят". Какъв свят ще правите, като дори не можете да кажете на базата на какво?
отговор Сигнализирай
220
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 13 Не харесвам 4
Крайния либерализъм се слива с комунизма и тежко деградира обществото. Умерения консерватизъм е най-добрия път за развитие на едно общество, но това ние ще го разберем по трудния начин след не много години.
отговор Сигнализирай
219
кратко и ясно
преди 2 години
Харесвам 9 Не харесвам 7
казано от държава в която кражбата взятката е свята лъжата всекидневие и зоо,,филия не се води престъпление по руското законодателство
отговор Сигнализирай
218
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 9 Не харесвам 7
Няма ли да идат нашите русофили натам? Славяни са, ще се впишат в средата. Защо или си седят тук или бягат на запад, при условие, че така милеят за такива ценности?
отговор Сигнализирай
217
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 11 Не харесвам 8
Мачкай либерализма!!
отговор Сигнализирай
216
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 8 Не харесвам 8
До Анонимен 246 "ова, че все още има запазени православни ценности и идеали?" Я изброй тия православни ценности и идеали, които кремълския режим демонстрира.
отговор Сигнализирай
Новини