IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Русия отне лиценза на водеща опозиционна медия


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

10
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 4 Не харесвам 4
О Путин валики Василевс , искаме и ние твойте балхарские роби да ми мачкаш , мачкашшшшш
отговор Сигнализирай
9
Не фен на Путин.
преди 2 години
Харесвам 10 Не харесвам 12
За да си кажа мнението по този въпрос, трябва първо да ме информирате дали това е наистина независима газета или е от "независимите" газетите на Сорос. Каквито и ние си имаме за да ни навират новия световн ред и съсипват държави .
отговор Сигнализирай
8
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 8 Не харесвам 11
Значи има демокрация в русия щом има такива медии
отговор Сигнализирай
7
РУССКИЙ ОККУПАНТ
преди 2 години
Харесвам 8 Не харесвам 17
"Който не е с нас, е против нас ! " Правилно действие на Кремъл. Между другото, тази фраза е казана от Джордж Буш 2 през 2001 г.
отговор Сигнализирай
6
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 9 Не харесвам 13
Разтърсващ удар по демокрацията е, че Русия отне лиценза на водеща опозиционна медия. Колективнозападната демокрация едва ли ще преживее загубата на руската "Новая газета". Съвсем различно е положението със загубата през миналата седмица на няколко мощни еесовски заводи за изкуствени торове. Еесовските медии дори не писаха за тази мизерна загуба. По същата причина еесовските медии тази седмица не пишат за загубата на алуминиевата леярска промишленост.
отговор Сигнализирай
5
Жалко за Русия...
преди 2 години
Харесвам 29 Не харесвам 13
Единственото нещо, което Путин съвсем успешно мачка, е собствения си народ!!!
отговор Сигнализирай
4
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 10 Не харесвам 12
3
пияница мистик
преди 2 години
Харесвам 25 Не харесвам 9
Ким Чен Пyтлapах или как да станем най-бързо Северна Корея 2 :))))))))))
отговор Сигнализирай
2
Какака
преди 2 години
Харесвам 20 Не харесвам 8
Как така няма коментари. Това не е интиресно за Руската пропаганда. Само правителствените медии съществуват. А балъците вярват ли вярват на всичко написано!!!
отговор Сигнализирай
1
То и Укритата
преди 2 години
Харесвам 15 Не харесвам 18
закриха десетки опозиционни партии и телевизии. Ама това на запад не го отчитат. Там свободата на словото е на пиедестал. Хаха
отговор Сигнализирай
Новини