IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Зеленски предпочита политическо решение за Крим


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

53
aZ-ът
преди 1 година
Харесвам 12 Не харесвам 6
Аз съм мъ-ни-чкоооо чоооо-веее-чеее, на амфетът пръв дру-гар....
отговор Сигнализирай
52
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 21 Не харесвам 13
Преди 2 месеца Зеленски обясняваше че по време на война, няма място за избори. Сега изведнъж реши, че избори са много необходими. Май, май реши да се изниже и търси начин как да не го обесят нговите, след краят на войната.
отговор Сигнализирай
51
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 8 Не харесвам 11
Това всъщност е Косьо Самоковеца.
отговор Сигнализирай
50
Боби
преди 1 година
Харесвам 9 Не харесвам 12
До Анонимен "Има една страна, макар и млада, която иска да е свободна и да се развива според цивилизационните постижения." РАЗВИТИЕ НА ЪКРАЙНА: 1. НЕОНАЦИЗЪМ на държавно ниво 2. Има една "опозиционна" партия останала на бившия Президент Куриран от МИ6 на МикроБритания Всичко останало без Съд и Присъде е унищожено 3. Поддържат се терористични нападения нацивилни обекти в ЛНР И ДНР от 2014 до ден днешен. 4. Публикуване в нета на нещо не споменато в държавните новини води до ЗАТВОР - Свобода а?
отговор Сигнализирай
49
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 10 Не харесвам 15
Крим ще бъде отново Украински, колкото Косово ще е отново Сръбско... Факт.
отговор Сигнализирай
48
Ванга
преди 1 година
Харесвам 11 Не харесвам 14
Укрия ке падне
отговор Сигнализирай
47
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 24 Не харесвам 21
На снимката виждате безздарния клоун Зеленчук, дето изби половин милион укри за да загуби над 100 кв. км. територии.
отговор Сигнализирай
46
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 26 Не харесвам 19
Въпроса с Крим е приключен на дневен ред е това което е останало от Украйна.
отговор Сигнализирай
45
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 10 Не харесвам 7
Зеленски е истинско богатство за науката като цяло и за психотерапията и токсикологията в частност. Мисля, че мозъкът му трябва да бъде завещан на първата, а записките му да бъдат издадени под името "Дневникът на един наркоман" и завещани на втората.
отговор Сигнализирай
44
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 11 Не харесвам 4
Няма да може! А илюзията за победа ще коства още хиляди животи! Нищо не му пречи да се споразумее още сега! Живели са 300 години заедно с руснаците, могат пак, но пусти Запад и парите им, които не може да върне!
отговор Сигнализирай
Новини