BGONAIR Live

Русия срещу НАТО - слeдваща война в Европа?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

199
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 5 Не харесвам 6
Срамната Безусловна Капитулация на Киев ще бъде подписана от Пан Залужни, който САЩ ще инсталират на власт. На нея няма да присъстват официални лица от Г7, НАТО и ЕС, те ще са си изяли вратовръзките от яд!
отговор Сигнализирай
198
До 214
преди 2 години
Харесвам 4 Не харесвам 2
Хитлер? Наполеон? Има начин ;)
отговор Сигнализирай
197
ОБЯСНЯВАМ
преди 2 години
Харесвам 5 Не харесвам 5
ЗА ТЕЗИ КОИТО НЕ ЗНАЯТ, АКО НЕ ЗНАЕТЕ РУСИЯ НИКОГА НЯМА ДА ПОБЕДИ РУСИЯ Е ДИКТАТУРА А ДИКТАТОРИТЕ ВИНАГИ СЕ ПРОВАЛЯТ, ТОВА Е ФАКТ И СЛЕДОВАТЕЛНО ПО ЗАКОНИТЕ НА ЖЕЛЯЗНАТА НАУЧНА ЛОГИКА РУСИЯ ЩЕ СЕ ПРОВАЛИ, ТОВА ГО РАЗБИРАТ И ДЕЦАТА ВЕЧЕ, САМО ДЕБЕЛИТЕ РУСОФИЛСКИ ГЛАВИ НЕ МОГАТ ДА ГО РАЗБЕРАТ ТОВА НЕЩО!
отговор Сигнализирай
196
ОБЯСНЯВАМ
преди 2 години
Харесвам 6 Не харесвам 6
За тези които не знаят, да ви светна да знаете - стана известно, че няма начин фашистка Русия да не бъде победена.
отговор Сигнализирай
195
Нато даже
преди 2 години
Харесвам 3 Не харесвам 5
Не воже да произвежда МУНИЦИИ! За Европа да не говорим! Свешници!
отговор Сигнализирай
194
Обяснявам
преди 2 години
Харесвам 5 Не харесвам 3
За тези които не знаят, да знаете, контранастъплението не се е провалило, то само още не е приключило, не може да се провали, там са вложени стотици милиарди и не можем за стотици милиарди да получим поражение и провал, това просто е невъзможо, контранастъплението е успешно, но само още не е приключило.
отговор Сигнализирай
193
ми
преди 2 години
Харесвам 3 Не харесвам 3
напълно възможно е, ако тагаренко и компания продължават да пускат катерчета и дронове от българска територия срещу руски обекти ...........
отговор Сигнализирай
192
Споко
преди 2 години
Харесвам 3 Не харесвам 8
Споко, СССР се разоадна, значи и Русия ще се разпадне, това го знаят вече и децата!
отговор Сигнализирай
191
Мустафа Карадаъъ
преди 2 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
Бъглариа първа да нападне Русия с мини и водни дронове насочени в посока Крим..Все пак сме в НАТО..Ние сме ударния Юмрук (турска дума) на НАТО !
отговор Сигнализирай
190
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 4 Не харесвам 6
Напълно съм съгласен,че самонареклите се за руси угрофини живеят като крепостни по времето на германката Екатерина. Вчера българският народ показа,как се изразява воля ,която на московските барани отсъства в генетиката. Блатната перука,наречена Владимир Путин ще продължи да ги дои с бандата си олигарси още 6 години.
отговор Сигнализирай
Новини