BGONAIR Live

Дори и без война: Русия вече безскрупулно атакува Европа


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

119
72 годишен
преди 2 години
Харесвам 8 Не харесвам 18
За толкова години не разбрахте ли,че тая страна винаги се е управлявала от непредсказуеми чу довища с манията да са най.В началното училище ни учеха,че Нютон,Фарадей и другите са откриватели,но сто години преди тях руски селяни са правили същите опити.Това са болни хора,които не знам от кого са създадени,но не от Господ.
отговор Сигнализирай
118
Смеете ли
преди 2 години
Харесвам 26 Не харесвам 6
Вместо да публикувате глупости, напишете за изложбата в Москва на пленено то оръжие на НАТО, на стойност над един милиард долара.
отговор Сигнализирай
117
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 26 Не харесвам 4
Смешните британчета пак включиха машината за вицове и съчинения. Тези хора не разбраха, че това не им е силата.
отговор Сигнализирай
116
Пак
преди 2 години
Харесвам 21 Не харесвам 5
Глупости и вицове
отговор Сигнализирай
115
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 5 Не харесвам 15
До Хюго Бос Как ги виждаш тия преговори с Хитлер-путин?
отговор Сигнализирай
114
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 2 Не харесвам 10
113
***
преди 2 години
Харесвам 9 Не харесвам 26
Време е Европа да се събуди и да осъзнае че русия е абсолютното зло. С него не трябва да се преговаря. Просто трябва да бъде унищожено.
отговор Сигнализирай
112
Хюго Бос
преди 2 години
Харесвам 25 Не харесвам 9
И за какво бяха тези жертви и разруха? Да бяха седнали на преговори, а не да копаят хората в Украйна и Русия гробове. Ама така е, който слуша САЩ и само САЩ, а не гледа народа си.
отговор Сигнализирай
111
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 1 Не харесвам 7
Защото сега турците ухажват руснаците ли
отговор Сигнализирай
110
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 29 Не харесвам 9
Дрънканици на петоразряден английски алкохолик...вербуван бил...Също както и уж рашките сами са си гръмнали петролопроводите в Северно море...Замълча се рязко, когато стана ясно че май са укри и англичани...То и в Ирак имаше химическо оръжие уж...после се извиняваха...Ама се дращят глупости по медиите щото се плаща добре и растеш кариерно...
отговор Сигнализирай
Новини