IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Зеленски: Русия напредва в Украйна заради недостиг на средства за ПВО


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

188
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 14 Не харесвам 1
Укропите загубиха контрола над сградата на болницата във Волчанск и я взривиха.
отговор Сигнализирай
187
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 33 Не харесвам 1
Е, как Русия напредва без никаква помощ, а зеления с всичката помощ която получава не може. Нещо му хареса само да проси и да си живурка.
отговор Сигнализирай
186
Сандо
преди 1 година
Харесвам 19 Не харесвам 2
те по земя напредват, не по въздух! Бомбите ги мятат така или иначе от такова разстояние от фронта от което ПВО не го хваща. Него го е шубе да не го гръмнат в бункера
отговор Сигнализирай
185
Наборна служба
преди 1 година
Харесвам 30 Не харесвам 2
Зеля, марш в армията - вече си безработен!
отговор Сигнализирай
184
Контранаступ
преди 1 година
Харесвам 12 Не харесвам 1
Още малко и ще превземем Москва... още малко.
отговор Сигнализирай
183
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 28 Не харесвам 2
Този узурпатор и самозванец вече е никой-мандата му изтече ,затова питам защо не е мобилизиран като всички обикнояени украйнци които бандерясалите гавази ги отвличат по улуците и изпращат насилстввно на фронта.
отговор Сигнализирай
182
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 22 Не харесвам 2
На тоя, както винаги, другите му криви. Как пък не заговори за мир. Явно е обещал някъде цяла Украйна да бъде ликвидирана. Ами, както върви, ще го дочака.
отговор Сигнализирай
181
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 18 Не харесвам 2
"Дори и на фона на продължителното изнудване от страна на Запада, заплахата, която ми беше отправена в телефонен разговор с един от европейските комисари, беше зашеметяваща. В разговора с мен еврокомисарят изброи цял набор от мерки, които западните партньори биха могли да предприемат в случай, че ветото на закона за прозрачността бъде преодоляно, и докато изброяваше тези мерки, той каза: "Видяхте какво се случи с Фицо и трябва да бъдете много внимателни"-Кобахидзе, премиер на Грузия.
отговор Сигнализирай
180
Закривай окрайна !
преди 1 година
Харесвам 16 Не харесвам 2
Вън наглите окраинци!
отговор Сигнализирай
179
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 18 Не харесвам 3
Пушечно месо няма ! Кой ще стреля с оръжията ? И какви са тези 5-6 загинали ? На ден над 1000 войника заминават !
отговор Сигнализирай
Новини