BGONAIR Live

US генерал: Войната в Украйна стигна до задънена улица


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

106
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 7 Не харесвам 18
А какво става с победата на бойното поле? Победихме ли вече Русия?
отговор Сигнализирай
105
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 18 Не харесвам 4
Руски депутат:100 Ф 16 са равни на 200 000 войници.
отговор Сигнализирай
104
Руснак
преди 2 години
Харесвам 1 Не харесвам 22
Между другото тия флуиди точно под очите не беше ли към инсулт бате инсулт смисъл у мозъка да те удари? Смисъл дедото може да не му спре сърцето до 120-годишен ама мое му спре мозъка и после май се оживяваше ама инвалид оставаш май така беше?
отговор Сигнализирай
103
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 25 Не харесвам 6
Абе турците що не играят футбол в БРИКС на путиновата Олимпиада?
отговор Сигнализирай
102
Българин
преди 2 години
Харесвам 27 Не харесвам 7
Мили, никоя друга армия на този Свят не би могла да постигне това което постигна Украинската армия, практически БЕЗ авиация! Това ще остане във военната история завинаги! Та в този смисъл, дайте ВЕДНАГА поне 80 F-16 на Украйна! Те пазят и вашите зaдници!!!!
отговор Сигнализирай
101
До 118
преди 2 години
Харесвам 2 Не харесвам 3
Могат, но трябва да са внос. В руските перални чипове няма : D
отговор Сигнализирай
100
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 1 Не харесвам 4
Чудим се защо САЩ по примера на Русия не нападне Канада . Да превзема Торонто. Германия може да нападне Австрия. А България е огромна държава и няма кой да я нападне.
отговор Сигнализирай
99
22 юни
преди 2 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
Цялата полиция на България пази психично болните да си въртят ***. Кметът демократ дава 400 хиляди лева пари (от данъкоплатеца) на извратеняците да организират парад и да демонстрират педерастичностията си по улиците на София. 22 юни, денят, в който Фашистка Европа нападна Русия - датата не е избрана случайно.
отговор Сигнализирай
98
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 4 Не харесвам 4
А какво става с контранастъпленитео? Върнаха ли вече Крим?
отговор Сигнализирай
97
До 117
преди 2 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
Ми демокрация е. Едни слушат едни, други трети и т.н. кой те е накарал насила, че чак пък и да крещиш. Успокой се. И за теб има новини по медиите :D
отговор Сигнализирай
Новини