BGONAIR Live

US генерал: Войната в Украйна стигна до задънена улица


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

86
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 7 Не харесвам 7
Тоя измисли про.стотията "Киев за 3 дни" дето Киевската пропаганда изтърка от повтаряне. *** ще продължи, докато украинците не обесят Гражданинът Наркоман на Майдана,
отговор Сигнализирай
85
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 0 Не харесвам 3
Ми никой като не гледа минусите ти защо слагаш.
отговор Сигнализирай
84
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 8 Не харесвам 8
***,като пишете под статия за us Генерал, ще стоите прави!Все пак това е генерал от най-великата армия на Планетата.
отговор Сигнализирай
83
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 3 Не харесвам 5
Русия гаранта за териториалната цялост на Украйна. Хахахаха
отговор Сигнализирай
82
До 100
преди 2 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
Бе кой ти гледа минусите. Пиши си истините. Свободните киберпространството все още, не всеки ще се съгласи с теб или с мен .
отговор Сигнализирай
81
Война можеше да няма
преди 2 години
Харесвам 12 Не харесвам 9
Украйна можеше да избегне войната и да задържи Донбас ако спазваше Минските съглашения - изтегляне на тежките оръжия от т.н. линия на разделение, даване на специален статут на Донбас. И още: отказ от членство в НАТО. Можеше,но не го направи. Осем години обстрел, намерения за създаване на атомно оръжие, лаборатории за биологично оръжие. Войната вече не можеше да не започне. Засега Украйна загуби само Донбас и Запорожка област. Ако не започнат преговори ще загубят още.
отговор Сигнализирай
80
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 2 Не харесвам 5
До Недоброволец 98 - То и сега като сме в нато ни готвят за фронта.
отговор Сигнализирай
79
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Защо ми слагаш веднага минус. Аз казвам истината за мене си. Ти напиши за себе си. На теб може да ти се ливят. Направи си извода защото казвам истината.
отговор Сигнализирай
78
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 6 Не харесвам 12
Путин е заплаха за сигурността и териториалната цялост на Русия . Той играе на принципа след мен потоп за Русия. Руснаците ще го разберат но късно
отговор Сигнализирай
77
Недоброволец
преди 2 години
Харесвам 3 Не харесвам 7
Ей, ако не бяхме в НАТО и ние сега щяхме да сме на фронта. Ах, жалко много наистина. Какво по-хубаво от това. Танкове, Дрони, фуражки. Блян.
отговор Сигнализирай
Новини