BGONAIR Live

US генерал: Войната в Украйна стигна до задънена улица


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

66
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 11 Не харесвам 3
Този генерал дали е в час и знае колко е дълга тази задънена улица, като се почне от Мариупол, през Волноваха, Лисичанск, Соледар, Авдеевка,...скоро и Харков....То заради такива специалисти избягаха позорно от Афганистан.
отговор Сигнализирай
65
Ббб
преди 2 години
Харесвам 0 Не харесвам 3
64
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 13 Не харесвам 5
Задокеанските трролове пак са тук но няма те да ходят на фронта. Вие ще ходите на фронта гламаци.
отговор Сигнализирай
63
Сармат
преди 2 години
Харесвам 7 Не харесвам 3
Хахахах, не войната, Вие стигнахте до задънена улица.
отговор Сигнализирай
62
До 73
преди 2 години
Харесвам 7 Не харесвам 7
Е Българите какъв точно избор да имат? Или ще са в НАТО или ще се молят на Русия. Пък може и на Ердоган да се предадем, що не. По логиката на Путин ние сме били част от османската империя, значи и Турция има право да претендира.
отговор Сигнализирай
61
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 1 Не харесвам 2
до 73, какво имаш предвид?
отговор Сигнализирай
60
Българин
преди 2 години
Харесвам 13 Не харесвам 5
Не е в задъдена улица. Просто Русия бавно и методично унищожава остатъците от Украйна. Прави го бавно, за да е с минимални загуби. Вече на фронта се ползват ФАБ-3000. Това нещо буквално изпепелява всичко живо в радиус от 50 метра. Вчера руската армия пое контрол над две населени места, днес над още едно (Шуми).
отговор Сигнализирай
59
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 6 Не харесвам 3
на украинска територия били 200 хиляди руски войници, а ще изтласкват 300 хиляди, кое число е правилното, а с нелигитимния зеленски преговори не могат да се водят и точно затова сега всичко ще стоварят на него, милиардите с човешка кръв ще се изпарят
отговор Сигнализирай
58
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 10 Не харесвам 7
Соломон Паси вкара Бг в Нато но българите не си направиха изводите и пак продължават със същите грешки.
отговор Сигнализирай
57
До 70
преди 2 години
Харесвам 2 Не харесвам 8
Тея пък Тръмписти и те колко са зле. Тръмп събрал и той 50 милиона долара подаяния от поддръжниците си. Е колко трябва да си наивен, че да даряваш пари на милиардер. Путинистите и те същите. Вярват, че някой ги е еня специално за тях и все нищях щяло да бъде ако победи тоя или оня. Една стотинка не давам ни за Путин, ни за Тръмп. Европейците квото пуснат обаче не им го връщам хаха
отговор Сигнализирай
Новини