IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Москва ни размаха пръст: България да спре да преследва русофили


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

253
Анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 3
Толкова е велика русията, че ни един русофил не е пожелал да се изсели натам. А децата им все на запад. Като на шлюхата с малкитецици.
отговор Сигнализирай
252
Брях Брях Брях
преди 10 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 4
Не стига че сме им хванали шпиони, ами она наглата зор да ги пускаме. Нагло племе ей!
отговор Сигнализирай
251
Анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 2
Младежкото ДПС ли са русофилите, които палят горите в БГ?
отговор Сигнализирай
250
Нострадамус
преди 10 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 0
Сега разбрахте ли каква била работата Зърнарите подпалват стърнищата и предизвикват пожари и е възможно това да е направено напълно умишлено и да има връзка с Блатная сволочъ
отговор Сигнализирай
249
Алооо
преди 10 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 4
До АнонименЗначи за пореден път се убеждавам че русофилите за да има какво да кажете нещо хубаво за русия изтъквате само писатели от преди революцията и това е .А сега прочети за България за оперни ,народни певци.За хора в почти всяка едно свера в живота.И най- интерасното е че българите са станали известни въпреки русия.И България не е известна със убииството на милиони хора включително и сега.Трябва да имате поне малко срам.
отговор Сигнализирай
248
Анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 5
До 285 Откъде ти е дошло в празната кратуна че ти може да си брат на руския господар?
отговор Сигнализирай
247
иван вазов
преди 10 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 8
кат русия няма втора, тъй велика на света - тя е нашата опора, тя е нашта висота!......ако не вярвате на патриарха на нашата литература, значи че сте абсолютни г.лупаци!
отговор Сигнализирай
246
До 265
преди 10 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 3
На коя територията бе просяк от Уколандията
отговор Сигнализирай
245
Въх мури майко!
преди 10 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 1
Тая по-нагла от Теменужка Петкова бе!
отговор Сигнализирай
244
Анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 1
До Анонимен 304. Кви плажове и бири си фантазираш бе панелен плъшок. Верно е, от 3 дена имам проблем. Като се спуща до плажа и нямат Corona та трябва да пия Sol. Почти същата е ама като не съм и свикнал малко трудно преглъщам. За разлика от тебе като ти го подаде ***.
отговор Сигнализирай
Новини