IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Броят на дезертьорите в руската армия расте въпреки рекордните заплати на Кремъл


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

101
Анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 4
До Русофил 122. Въшки си дал ти
отговор Сигнализирай
100
Льошо...
преди 10 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 4
Според полковник Дъглас Макгрегър днес има над 600 хил. убити украинци и близо един милион жежертви, когато казва жертви, това са не толкова цивилни, защото има много малко убити украински цивилни, а всички войници, които са ранени на фронта от руснаците и не са в състояние да се върнат на него. Тоест 600 хил. убити украинци, 1 млн. тежко пострадали, а от руска страна, пак според Дъглас Макгрегър, са десет пъти по-малко, включително сред сепаратистките милиции на Донецк и Луганск и дори чеченците на Кадиров. Тоест около 65 хил. убити руснаци - той не говори за ранени, а за 65 хиляди убити р
отговор Сигнализирай
99
Ха,ха,ха!
преди 10 месеца
Харесвам 14 Не харесвам 7
Защо лъжите?В руската армия засега воюват предимно по контракт и за пари!И те не дезертират,а воюват!Аман от пропаганда и лъжи!Посочете в коя посока бягат?
отговор Сигнализирай
98
Евроащ
преди 10 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 9
До месец-два Руската армия ще капитулира, а държавата ще фалира!
отговор Сигнализирай
97
Анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 1
До Анонимен 118. Означавасамо че правиш дрън дрън ерина...
отговор Сигнализирай
96
Панта
преди 10 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 0
Нямате срам бе. Вярно, че има достатъчно БГ ***, които се хващат, ама малко хигиена де.
отговор Сигнализирай
95
Анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 11
Да поясня, че Соловьов е рупорът на путинизма. Щом той е изрекъл с безумен плам "Киев за три дня", това означава едно - Путин го е изрекъл, онзи само го ретранслатори, а путинистите ни заливане с тази примитивна пропаганда ката ден - и това ли удобно забравихте (амнезия?!). А че Путин не е държавник, а сатрап, фюрер, и тази новина доказва това. " Жокер не ни трЕбва".
отговор Сигнализирай
94
Анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 1
До Дон Кикот 112. Стегнал та е мозъка а ?
отговор Сигнализирай
93
Анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 1
До Василев 113. Призовавай си...
отговор Сигнализирай
92
Да спре войната!
преди 10 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 1
До Анонимен 75 --- Истинските виновници за смъртта на над 1 милион човека са онези, които дърпат конците на този, за когото пишеш. Той е само нечия маша. Руски и украински момчета гинат, защото някои много добре са си направили сметката какво ще спечелят от тази война. Но не са пратили на фронта своите синове.
отговор Сигнализирай
Новини