IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Математик: Изглежда ни като спад, но е плато, не е време за отхлабване!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

78
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 14 Не харесвам 13
Никакво охлабване , спирайте всичко ! Трябва затягане като в цял свят !
отговор Сигнализирай
77
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 21 Не харесвам 23
Лъжци.Кои сте вие че ни отнемата свободата да дишаме да работим и да живеем!Ние сме свободни същества на Земята!Извън тази матрица на лекари фармация и световна здравна органицзация.Парите които се печелят от всичко не са само измама.Ще се редят една година всякакви да обесняват да внушават негативно и да представят нещо такова каквото не е! За новия световен ред!
отговор Сигнализирай
76
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 10 Не харесвам 5
По принцип чуете ли НБУ, бягайте надалече - доказан развъдник на антибългари и ***, ако оттам твъдят, че нещо е черно, да знаете, че е бяло и т/н/
отговор Сигнализирай
75
do 71
преди 5 години
Харесвам 7 Не харесвам 11
Е аз съм от Гошовците, които не са с тройка по математика. Завършил съм УАСГ и съм учил 3 висши математики, статистика, теория на вероятностите и т.н. :) Доста повече от тебе съм решавал задачи най-вероятно. А за математиците и алкохолизма - казвам го от личен опит защото съм ходил на олимпиади по математика и съм стоял доста покрай математици в подготовка :). Айде поздрави.. стойте си с маските щом ви харесва. Всеки сам решава как да си изживее отреденото му от Господ време.
отговор Сигнализирай
74
69
преди 5 години
Харесвам 16 Не харесвам 5
уж математик, а говори като герб политик:))), 28.03 наближава;)
отговор Сигнализирай
73
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 11 Не харесвам 5
Щом ще е плато, по-добре някой географ да се изкаже. А по въпроса за модата, някой моден експерт няма ли да се намери? Интересно ми е да чуя и философите какво има да кажат по въпроса...
отговор Сигнализирай
72
Тялото
преди 5 години
Харесвам 5 Не харесвам 11
Тия теоретици някой трябва да им обясни, че живота не може да спред и хората в един момент, няма да свикнат с мерките, а ще свикнат с вируса и ще сменят канала като им говорите за вируса. Засилвайте с ваксините, ние ще засилваме със случаите и ще се срещнем накрая.
отговор Сигнализирай
71
Оставка
преди 5 години
Харесвам 6 Не харесвам 7
***. Който можеше да се зарази до сега се зарази. Другите няма да се разболеят. Една малка част тепърва ще се разболеят. Ние сме 6 000 000. От тях 2 000 000 са деца.
отговор Сигнализирай
70
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 12 Не харесвам 8
Всички дето говорят за страх паника, паниране и т.н., всъщност умират от страх, а нормалните хора им се чудим за какво говорят.
отговор Сигнализирай
69
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 8 Не харесвам 8
Къде ги намирате тези хора около вас, дето 90% са изкарали вируса? Около мен освен двама колеги друг няма.
отговор Сигнализирай
Новини