BGONAIR Live

Силезия е "полският Ухан", 2/3 от заразените в Полша са там


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

3
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 6 Не харесвам 19
OOOOAAAAAA УЖАААСССкой се впряга още на тия глупости, всички вече трябва да са разбрали, че нито ще има втора вълна, нито ще мрем като мухи, нито генерала ще вземе трета звездаББ днес официално му благодари и каза в очите, че това му е предостатъчно
отговор Сигнализирай
2
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 9 Не харесвам 1
Чшшшш я се сопри. Тва са поляци. Или ще си четем истории.
отговор Сигнализирай
1
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 5 Не харесвам 14
Модерни времена, да не забравяме как в САЩ не много отдавна направо са зазидвали миньорите китайци, дори Стивън Кинг цял роман си е написал по тази тема.
отговор Сигнализирай
Новини