BGONAIR Live

За Европа перспективата за завръщане на Тръмп е леко ужасяваща


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

59
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 2 Не харесвам 14
А стига с този Тръмп.Нищо няма да направи освен малко шоу за медиите.Докато се усетите и мандата ще мине.
отговор Сигнализирай
58
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 25 Не харесвам 1
Сравнете показателите на икономиката на Герамания и еврозонота при Тръмп и сега при Байдън и ще ви стане ясно кой е по добър за Европа
отговор Сигнализирай
57
expert
преди 2 години
Харесвам 24 Не харесвам 0
Егати ефтината пропаганда ! Всичко що е против далаверите на дъриьот *** дън... е копие против "образеца" за демокрация...па то ни е образец ни деморациа! хахахаха. ЯСНО е че фащ имат сериозни вътрешни проблеми и Тръмп няма да ги замита с пораждане на войни по Света за да ПАПА от оръжейните сделки! ТОВА Е ПРОБЛЕМА на тия ...
отговор Сигнализирай
56
до 58
преди 2 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
Този механизъм е добре обяснен от Фройд. В затвора тартор става най-големия престъпник. В гетото главатар става най-лошото момче. Човек е пълен с мазохистични наклонности, защото подчинението не те гложди с въпроси. По-простичко е. Не трябва да се измъчваш с дилеми и поемане на отговорност.
отговор Сигнализирай
55
Христо Христов
преди 2 години
Харесвам 14 Не харесвам 1
Робите си искат Байдън за господар. Робите, не свободните хора.
отговор Сигнализирай
54
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 5 Не харесвам 27
Тръмп е ноторен измамник, многократно фалирал всичките си бизнеси, човек с нечистоплътен морал, изнасилвач. Скоро ще бъде осъден и формално за държавна измяна. Но човешката природа е много странно нещо. Защо ще искаш нещо, което без никакво съмнение влошава живота ти е огромна загадка.
отговор Сигнализирай
53
aZ-ът
преди 2 години
Харесвам 24 Не харесвам 1
Кеф ми прави ква болка донасят подобно новини в душите и дупките на либерастията.
отговор Сигнализирай
52
aZ-ът
преди 2 години
Харесвам 20 Не харесвам 2
Ех , мъка либерална. Не , не е. Ако се направи проучване никой в този форум не е ужасен от Тръмп. Единствено либераслъка им се възпаляват дупките. Споко , либета , те още преди Тръмп европейските избори ще покажат , за какво иде реч. Европейския парламент ще се промени тотално.
отговор Сигнализирай
51
До56
преди 2 години
Харесвам 14 Не харесвам 0
Ми явно байдънски достатъчно им е вгорчил живота за да искат Тръмполино.
отговор Сигнализирай
50
Леко ужасяваща е
преди 2 години
Харесвам 22 Не харесвам 1
за тези, които са поставени във властта от САЩ - ще им секнат комисионните за демонтажа на европейската икономика. Зелени сделки и не знам си какво още. Само ако може някой да ми обясни, как като минем на "зелена енергетика" ще сме конкурентноспособни на една Турция дори?
отговор Сигнализирай
Новини