IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Грозев: Руски агенти с ново оръжие, което може да приспи цял град чрез звук


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

168
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 1 Не харесвам 3
До Анонимен171..защото казват истината ли...талибан...
отговор Сигнализирай
167
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 5 Не харесвам 5
Това оръжие не е открито сега, затова се нарича "Хавански синдром", защото е приложен още през 60-те години в комунистическа Куба срещу посолството на САЩ. Сега вече сигурно е добре усъвършенствано.
отговор Сигнализирай
166
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 2
В Бг Историята ще се запише , че и българин е взел ''ОСКАР'' !Няма значение , за ''какво'' !
отговор Сигнализирай
165
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 31 Не харесвам 4
На тоя и на про100токиро не трябва да им се дава трибуна.
отговор Сигнализирай
164
МИСЛЕЩА
преди 1 година
Харесвам 17 Не харесвам 2
Акустичните оръжия не са нещо ново, а са познати и в древността. На такъв принцип действат и т.н. кучегони / вие не чувате звука, защото вашият слух не улавя тези честоти, но той въздейства на кучетата, защото те го улавят/. Дори не можем и да си представим какви видове оръжия са измислили някои болни мозъци. Нали обаче не вярвате, че само руснаците притежават такова!
отговор Сигнализирай
163
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 22 Не харесвам 0
Достатъчно е да бълнуваш срещу Путин и веднага ти дават думата по телевизиите. Днес по нова се скъсаха да прекъсват Костадинов и задаваха въпроси, в които се съдържаше отговора. Защо го каните като знаете какво трябва да каже и какво искате?
отговор Сигнализирай
162
Тъппич
преди 1 година
Харесвам 24 Не харесвам 0
Ся последно, за губене на равновесие ли говорим или за приспиване тъпппи журррналя? М?
отговор Сигнализирай
161
Грозев тъпуту
преди 1 година
Харесвам 17 Не харесвам 1
Тъппич, майки приспиват дечица от хилядолетия пеейки приспивни песнички...... ти колелото ли откри? Хляба ли? Ко? бухахахахахах
отговор Сигнализирай
160
Бабите с пейката
преди 1 година
Харесвам 20 Не харесвам 0
Само че на грозев оръжието върху мозъка не му действало щото нямал мозък.
отговор Сигнализирай
159
43
преди 1 година
Харесвам 15 Не харесвам 0
Досега обикновено пишеха за "Новичок". Колко страшна отрова е, от която няма спасение. Обаче и Скрипал оц;еля от нея, и Гебрев оцеля инавални също. Значи малко са ни лъгали,нали? И сега да почваме да вярваме за нещо друго. Дали?
отговор Сигнализирай
Новини