IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Четвърто място за грациите ни на Олимпиадата!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

104
СЪЧЕТАНИЕ две топки
преди 10 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 2
ГОЛА ВОДА ОСТАФКА А КОМЕНТАТОРКИТЕ... (....19+....)
отговор Сигнализирай
103
Анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 14 Не харесвам 0
Художествената гимнастика е един от най-рисковите спортове. Едно изпускане, една малка неточност и ... отиде коня у реката. За съдийството не ми се коментира, защото то е далеч от обективността. Пък и да чакаме на всяка олимпиада златни медали си е нереално. Хубаво играха нашите момичета, но нямаха ден.
отговор Сигнализирай
102
Анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 22 Не харесвам 0
Браво на децата. Въпреки, че Сиракова трябва да дава обяснение защо без русия и Беларус нямаме медал.
отговор Сигнализирай
101
До 89
преди 10 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 1
Анастасия Близнюк е треньорката на Китай. Какво ме подлъгвате с името на треньорката на Украйна? Да не съм врабче? Хахахахахаха
отговор Сигнализирай
100
Анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 16 Не харесвам 1
Добре вървим.Следващата олимпиада като изгонят и Китай, защото натам вървят нещата евентуално може да сме първи.А да не забравя всичкоможещата Илиана трябва да е начело на федерацията, иначе за къде сме.
отговор Сигнализирай
99
Анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 4
Кой е тоз Рейчъл Стоянов :)))
отговор Сигнализирай
98
Анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 18 Не харесвам 5
Значи братушките правят атаки срещу украинците и в една атака убиват двама невинни човека и това е престъпление срещу човечеството и Русия трябва да е изхвърлена от олимпийските игри и е изхвърлена, но Израел убиват вчера над 100 мирни палестински граждани и за награда им дадоха второто място преди малко на израелсмките гимнастички. Красота евроджендерастка. Какво ще кажете по въпроса веее, скаааапани кравари у форума?
отговор Сигнализирай
97
Изводът
преди 10 месеца
Харесвам 23 Не харесвам 1
Добре, че има война, та нашите купили един украинец, един дагестанец и от Иран една избягала персийка. Нито са тренирали тук, нито имат хал хабер от държавата, но поздравления за техният труд. Спортът иначе ни е нула.
отговор Сигнализирай
96
Анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 9
"Видя се че руската школа е ненадмината." - в Курск ли??
отговор Сигнализирай
95
до 89
преди 10 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 2
Украинка е сега, навремето беше рускиня. Състезаваше се за СССР, много добре си я спомням. Тогава нямаше Украйна.
отговор Сигнализирай
Новини