BGONAIR Live

Цачева към Янев: Не ти, аз преценявам за Цветанов


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

218
УСТА
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
КАКВО ЛИ СЕ ГОТВИ ДА ЛАПНЕ ТАЯ УСТА.СРАМ МЕ Е ДА ВИ КАЖА. СЕТЕТЕ СЕ САМИ
отговор Сигнализирай
217
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Смях в злата.
отговор Сигнализирай
216
Цеца мое да кеа
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Леле ГРОБ станаха за смех и Слафко Трътканов ще си изгуби зрителите. Веке нема кекво да праи Славито Трифаноф у талавизиите. Купонът тече без рекламно време, започнал в миналото, набиращ скорост в настоящето и ще ни разсмива чааак до на бунището, докато другите народи минаха преходът без си имат нито Ф Дифотроф, нито Хаймана Котсефъ, нито Жан Филджан, нито зар Дервояд, нито Сергуладзе Стоишев, нито Доганецът, нито егенето Борисофъ апа за Цецко, страхливецът да не говориме.Цецо е *** шубето. Некакъв ***, поне така пее Вазелин Мъримов и целата ГРОБ група, че Яне е педльо, и Цветанов неземе да му извие врътът с некоя физкултурна фатка ами отт сабале седна да върти плочата : НЕ НЕ НЕ и НЕ!И вижте, Борисов каза че Петров е доблестен, Борисоф каза че Петров е Октоподостен, борисофчетата рекоха че Яне е ***, даже *** не го нарекоха, макар това да се счита за най-грубата обида за мъж от мъжки пол (ха ха ахаха). и друго рекога че Госе се казвал Първанов, а Козелът се казвал пръч. Абе до кога тези *** ще си играят на комунисти от първата огнева линия. Ко ми се праат на Митко Палаузов-мир на прахът му, изгубил животът си за иделът на който сега се носят Цецо Лъжецо и Боцо Мутрецо.Абе ора бе бе абе сепнете се бе. Оставете ги тези кауни да се изтрепат и да налягат в луксозните им абаносови кофчези. е го, колко чинат едни црни очила, ще си купиме по едно черно стъкло и ще ги изпращаме като слънчево затъмнение на 22 Юни в 12:00. *** такъв живот са си избрали-такъв го живеят бе.но де ме извиняват ПиаРите на ГРОБ. тази тема за Първанов с каруците е толкоз успешна колкото онази с пръчът. Личат си недоучените какво могат и че ако са доучени че са минали високият скок с тройки.на какво прилича това: Министър Председателят е докарал МутроТруп да лае по Гоце, ама това е РАДИКУЛъС-щеше да каже Уотсън на ШерокътХолмс. И го правят защото немогат да вържат Държавният бюджет. Затова ще изкарат Първанов че утрепал не един а всичките пръчове и че му требала таксиметрова фирма да му ги докара за по ефтинко на Бузлоджа. Аи Синк со , ще ритърне Шерлокът и ще отври кутията с подаръци за денят или ноща на вси светийте.Как е тръгнало нема начин Бойко да не докара Митко Окото пред съдът да каже че е ЧУЛ как Гоце зарежда брекенто като се отвори Портата на Министерският съвет. или пък да домъкне Гого Ухото да кае пред съдът че е ВИДЯЛ как Гоце се цели по цел ден в една тиква и се усмихва като я тресне в средата. ама нали е джепане де среда де периферия .. и съдът баси ще поверва на тоя с окото че е чул, а на този с Ухото че е видял.Разкарайте тоя червен *** Найденоф от уважаваниат сега.бг форум.До доказване на обратното Цветанов е Цецо Лъжецо а Гоце е Първанов Георги, ПЕРИОД-би казал Шерлокът на Уотсън доливайки по още един гълток от Ракията на Авакум Захов и отрязвайки опашцита на сельодката подарена им от Щирлиц 007.МУТРИТЕ са ПОЛУДЕЛИ начи ке вадиме от МултиТруп да се защитава честта Цвецкова и МунтиГруп т.е. ГЕРБ.Чак днес дойде времето разделно.до сега всичките гръмки истории с апартаментите и вилата на Цецо Лъжецо излезнаха бошлаф сторийка.Спомнете си че Ал Петров постоянно твърдеше че го е страх от Цветанов. Имаше дори нещо като "падане от затворничеки креват". Евала на Бойко че извади Петров от затворът.Днес вече се подразбира. С идването на свидетелят Урманов, който категорично е подтвърдил на летището, че разполага с документи, на които стои подписът на Цветан Цветанов като ръководител на предизборния щаб на партията.И сега ако Цецо е подписал за едни каймета а е превел; на Бате Борисов друга, ама разбирасье, че по-малка сума, така че от разликата е диганал я виличката ч некое знайно или незнайно апартаментче.тва с имотите е глупост.Не е глупост обаче с по-малкото пари Герб са постигнали по-лоши резултати на изборите и им се наложи да играят в политиката със Болният Идиотоф Сидерофф, Крадецът *** Костов и мамалигите от СДС.ето за това , бате Борисов ще рита Цветни ***.Цвецаноф се оплете с имотните и финасови опции, започна да пелтечи на Не НЕ НЕ и НЕ, ама то май има още да излиза.ееех каква била историята бе Поаро, а агент 007 ни пращаше да питаме посланникът как да се държи Цецо.Един посланник демонстрира яка и безусловна подкрепа на Цветанов - и какво да мислиме утре като Цецо се Цвъкне в раиран ГЕРБАлен костюм..натъжени ще кажеме да ни е честит новият посланник и дано не пие толкоз колкото предишният ...и ква стана тя накрая?Наместо да си му остане прекорчето Цецо Лъжецо, което изобщо не си е отрицателно качество, то взе да намирисва че ще има подмяна на плънката, демек Цецо Крадецо.Онзи ден бате Борисов каза че стои зад Цецов по въпросът за имотчетата и кайметата, ама днес се оказва че Цецо е турил парафът за 450 000 (илядо лева) и ако скътал от них несто за далаверките, така както стои зад него и така катко мое да цели с топки малките футболни вратички, бате Борисв такъ шут може да му тресна на Цецоп тиквата че да прелети през големата врата на МВРето и да кацне направо в шивашко ателие "раирани пижами"Та едва сега Цеца мое да кеа за Цецо , да Цецо не е Цецо лъжецо, най ми е наш Цецо Крадецо...Яне губиш битката с Цеца, но Федоскинята ще ти покаже как се изнасилват мъже от женски пол
отговор Сигнализирай
215
Пламен
преди 15 години
Харесвам 6 Не харесвам 4
Не ти,а ние другарко Цачева преценяваме за Цвъки.Щото като дойдат изборите да не рИвете.Че много ви станаха издънките.А обясненията едни такива - направо изсмукани от пръстите.
отговор Сигнализирай
214
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 2
ЯНЕЕЕ СКРИИ СЕ *** ТАКЪВ, ПИСНА МИ ОТ ТВОЙТЕ ГЛУПОСТИ ! ОСТАВИ ХОРАТА ДА СИ ВЪРШАТ РАБОТАТА
отговор Сигнализирай
213
Калин
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 3
то така по лична преценка.. бившите партийни секретари го раздават, днес една бивша такава ми обеснява, икономиката .. на мене :)шментата не прави разлика между пазар и базар... а ми сее менторски мозък!
отговор Сигнализирай
212
до кухия коментар
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
Абе секс ли ще правите с нея че коментари за касота четем за нея и то на първа страница.
отговор Сигнализирай
211
Кларита
преди 15 години
Харесвам 6 Не харесвам 3
По-грозна жена не познавам!
отговор Сигнализирай
210
Абе
преди 15 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
Хайде леко с тъпата крава Меркел-тя е срам за немския народ-някакво тъмно петно което предсои да бъде изтрито. Тя прави изказвания към немците да свикват с джамийте и иска да направи зоологическа градина ама народа и даде да разбере категорично че няма и не желае да се смесва с други култури и религий-тя е изгърмяла вече. Докато Цачева пипа здраво и не прекъсва национал-социалисти и патриоти като Сидеров само защото използват по-остър и нецензориран език !Янето ще яде шамари в парламента
отговор Сигнализирай
209
НЛО
преди 15 години
Харесвам 6 Не харесвам 8
ЩЕ СЪЗДАДЕ КОМИСИЯ НО ЩЕ Я ИЗГОНАТ ОТ ГЕРБ ЗАЩОТО И ЗА НЕЯ ИМА КОМПРОМАТ ПОД ФОРМАТА НА СРС ОТ МВР -БАНКЯ АНС.
отговор Сигнализирай
Новини