IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Семейната среда - провокатор №1 на агресията в училище


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

91
Атина
преди 14 години
Харесвам 16 Не харесвам 1
Ама вие наистина показвате що за модел на поведение давате на децата.Скъпи родители ако не се вземете в ръце и ако не обърнете малко внимание на това бъдещо поколение те ще ни сасипят.Хора положението в учебните заведения, а и извън тях е страшно.Не знам как не ви е срам повечето,че сте създали един човек без ценности,баз морал,без елементарно възпитание.На детето не му трябват само скъпи дрешки и играчки на него му трябват мама и татко, които да го обичат и ДА го научат как то да обича.
отговор Сигнализирай
90
един
преди 14 години
Харесвам 12 Не харесвам 1
от чисто конюнгтурни съображения-пак казвам цвъцко е съсвършено неподготвен по темата,защо не говори за пагубното влияние на социалната среда,която откъдето и да я погледнеш е отвратителна и то с дейното му участие със светлия пример с незаконното му забогатяване .децата следват светлия пример на цвъцко и бойко да забогатеят по техния начин,където морал и положителен личен пример от семействовто нямат никакво значение.ТАКА,ЧЕ ДРАГИ СОЦИАЛНАТА Е ПО-МОЩНИЯ ФАКТОР,И ТИ СИ ПРЯКО ОТГОВОРЕН ЗА ТОВА.
отговор Сигнализирай
89
Въпроз
преди 14 години
Харесвам 6 Не харесвам 2
Всички медии за тоа ли работят?
отговор Сигнализирай
88
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 4 Не харесвам 2
Цецо е за ъпгрейд не за ъпдейт, някой трябва да му смени чипа!!
отговор Сигнализирай
87
един
преди 14 години
Харесвам 14 Не харесвам 5
тъпака пак откри топлата вода. общуването между деца и родители винаги е бил проблем по отношение на времето-включително и преди 10.11.1989г. физкултурника няма как да го знае, защото тези неща не се учат във ВИФ, и по- добре е по темата да се изказват подготвени хора като психолози и педагози. това първо и второ,днес когато на родителите им се налага да работят мн. повече и им се плаща мн.по-малко и едва" свързват двата края"- дали са щастливи от това, за да общуват пълноценно с децата си.
отговор Сигнализирай
86
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 11 Не харесвам 2
Цецо и на теб ти липсват първите 7, няма ли кой да те ъпдейтва вече?
отговор Сигнализирай
85
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 11 Не харесвам 2
Този вместо да се скрие. Тръгнал да се исказва по теми ,които са особенно далече от ограниченото му мозъче........
отговор Сигнализирай
84
Е 79
преди 14 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
BTV -репортерите, М.Бенатова, къде сте сега??? *** ви телевизия, нещо отсъства от бойното поле...Платени репортери...
отговор Сигнализирай
83
Мерилин
преди 14 години
Харесвам 6 Не харесвам 0
Г-н Цветанов, очакваме Вашето отношение по случая Християн Пашков и неговите жертви във Варна.
отговор Сигнализирай
82
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 5 Не харесвам 2
94 Ти *** ли си ????? Може ли един човек да се справи с тази *** ???? Още повече след ,като държавата ги закриля ???????
отговор Сигнализирай
Новини