IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Засегнах интереси, чакам атаки и от БСП!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

116
анонимен
преди 14 години
Харесвам 16 Не харесвам 0
До ДПСПонеже ядохме дълги години хляб по 30 ст., картофи по 40 ст. и какво ли не за стотинки, а държавата дотираше производството им, сега ядем скъпи продукти и плащаме за гяволиите!А колкото до ДПС, то изграждаше обръчи от фирми и крадеше ли, крадеше!Едва ли ДПС е мислело за хората!
отговор Сигнализирай
115
учуден
преди 14 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
стандарт стара планина-при поголовната сеч на животни в странджа с какво месо ?хлляба с фуражна пшеница- моето детство не е минало в свинарник
отговор Сигнализирай
114
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 19 Не харесвам 22
Г- н министър, разумните хора оценяват това,което правите !!! Вие сте първият министър който се заинтересува,какво яде българина.
отговор Сигнализирай
113
Генев
преди 14 години
Харесвам 13 Не харесвам 11
Един от плеядата некадърни министри, които си вярват, че правят нещо.
отговор Сигнализирай
112
ДПС
преди 14 години
Харесвам 3 Не харесвам 18
По време на ДПС храната беше най-качествена!
отговор Сигнализирай
111
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 16 Не харесвам 7
о -оо, БСП е винаги засегната,откакто не е на власт и е трудно да краде !
отговор Сигнализирай
110
МММ
преди 14 години
Харесвам 11 Не харесвам 8
Само симулират дейност. Какво стана със стандарта Стара планина? Същото ще стане и със стандартите за млечни произведения и хляб. Едно голямо нищо. Има нещо сбъркано в цялата работа. Преди нямаше стандарти, но имахме качествена храна. Управляващите да оставят пазара сам да се регулира. Да създадат условия за развитието на икономиката, селското стопанстово и туризма, а не непрекъснато да се оправдават с тройната коалиция и световната криза. На калпава ракета космоса и пречи.
отговор Сигнализирай
109
ДПС
преди 14 години
Харесвам 2 Не харесвам 13
ДПС-разумният избор!
отговор Сигнализирай
108
hagen
преди 14 години
Харесвам 7 Не харесвам 7
До 96 Да бе да.За апартамент дадеш спестяванията на три поколения а за кола чакаш 15 години без лев лихва.И на това му казваш добре.А относно стандарта на хляба сигурно щеше да аплодираш Станишевото правителство за въвеждането му.Но понеже е ГЕРБ предпочиташ да се храниш с отровите които сипват в брашното за да направят що годе някакъв хляб.
отговор Сигнализирай
107
ДПС
преди 14 години
Харесвам 5 Не харесвам 13
Друго беше при ДПС хляб-30 ст.ориз-90 ст.картофи-40 ст.
отговор Сигнализирай
Новини