IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Цачева: До края на 2011 ще се поздравим с Шенген


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

166
ИСТИНАТА
преди 14 години
Харесвам 14 Не харесвам 1
ОТ Европейската комисия; Ние нямаме доверие на това правителство!В България се наблюдават признаци на олигархично-диктатурен режим,високи корупция,ниски доходи,пране на пари,висока контрабанда на цигари,свободно преминаване на наркотици и най - вече неадекватен премиер.
отговор Сигнализирай
165
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 15 Не харесвам 2
ТАЗИ НЕ БЕШЕ ЛИ 4ЕРВЕНО 4ЕРВИВА КОМУНИСТКА.
отговор Сигнализирай
164
допитване
преди 14 години
Харесвам 13 Не харесвам 1
Таз "чаровна" кака била ли е член на БКП както идола на герберастите ББ и ГЕРБ партия на мутромилиционери ли е ? да + ; не -
отговор Сигнализирай
163
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
по ***-3 дават как Бойку открива магистрала Лулин която бе построена от Станишев
отговор Сигнализирай
162
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 7 Не харесвам 0
Нали ги е страх от референдум... иначе ще се види ,че огромен процент българи НЕ искат да влизат в Шенген!"Всяко зло е за добро " - това ,че ни приеха последни и имат толкова изисквания ни спаси от огромния наприв бежанци . Щяхме да сме точно както беше Италия. Те надали искат да останат в бедна България и щяха да поемат към богатите страни с които ние бързо щяхме да си смразим отношенията... И не е само това.. така че никой не се е затърчал да иска да сме в Шенген освен... управляващите!
отговор Сигнализирай
161
Мишо
преди 14 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
Странджа манджа ,що мълчиш.....ли държишГЕРБ кво са как да се обръщаме към ГЕРБ (анти комунисти,русофили,либерали)Просвети ни нас необразованите бе Странджа аре в тебе ми е надеждата!
отговор Сигнализирай
160
Голем Резил
преди 14 години
Харесвам 16 Не харесвам 1
Цеца Цачева, Цецо Цветанов, Боко Борисов - все смешници, пръкнали се от недрата на БКП. Не само първите 7 год. им липсват, ама и вторите, и третите...По глупави, простовати, непохватни и некадърни лица на България не сме имали. Като започнеш от облекло, маниери и обноски, речник, общуване и свършиш с ... картофите и филията с мас.
отговор Сигнализирай
159
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 10 Не харесвам 0
Чалгата убива България.КАКТО И ДЕПУТАТИТЕ НИ КОИТО ЗАЩИТАВАТ ИНТЕРЕСИТЕ НА ТУРЦИЯ И САЩ И НИ ГИ НАТРАПВАТ НАСИЛА.
отговор Сигнализирай
158
Мишо
преди 14 години
Харесвам 8 Не харесвам 0
Странджа ще ме просветиш ли и ти къв си?Какъв си бил в миналото,ГЕРБ е нямало преди 1989гНачи сега си се отлюпил,а бойко и либерал беше а ***,що да не е бил и комунист преди това а ?
отговор Сигнализирай
157
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 10 Не харесвам 0
Чалгата убива България.Точно по въпроса
отговор Сигнализирай
Новини