IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Плевнелиев сигурен за балотажа


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

328
МВР ЕНИЧАРИТЕ
преди 14 години
Харесвам 14 Не харесвам 1
нка Ранделова Аз съм точно един от родителите, които снощи подкрепиха децата си с лично участие на площада, по улиците до полицейския капан в тунела. И понеже вярвам само на очите си,а не на манипулациите на полицията и медиите, мога да ви кажа от първо лице - никой от участниците не е търсил физическа саморазправа, каква пролята кръв?!! Нямаше пияни и дрогирани хулигани, ултраси и психопати, а предимно млади хора с национални знамена,пеещи химна. През целия път по главната никой не е пострадал, нито витрините наоколо, нито някой от полицаите от кордоните по целия път. Полицията, предварително подготвена по сценарий, насочи шествието в тунела и го загради от всички страни с коли и 4 автобуса СПООР-аджии с щитове и палки, като цялото улично осветление беше предварително изключено. И тогава по радиостанциите на шефовете им се дадоха команди от някои,стоящи някъде, в някакви кабинети - ВСИЧКО ДА СЕ РАЗЧИСТИ /чух го с ушите си/! Ченгетата започнаха да млатят с палки когото докопат, да събарят на земята и ритат децата без никакъв повод. С бой избутваха по 5-6 деца в тъмните странични улички и ги набутваха в микробуси. Крещяха на момчетата,че имали оръжие и това че не намираха такова не отменя факта,че щом полицая казва,че имаш оръжие - значи имаш! Но бой имаше само за младежите,въпреки че те не смееха да дразнят ченгетата. Всички като нас - по-възрастни и наглед улегнали хора,те не закачаха. Даже се правеха,че не ни виждат когато не изпълнявахме нарежданията им. Ние открито ги предизвиквахме крещейки "Защо биете децата?","Как не ви е срам!","Цар Киро ли ви купи бензин за колите",наричахме ги продажници и еничари...и нищо - не ни закачаха. Открито ги карахме да арестуват нас,за да видим как ще ни изкарат *** и хулигани. Нищо!! Нарежданията им бяха много точни - протеста трябва да бъде изкаран като проява на лумпенизирани футболни ултраси и хулигани,които са хвърляли камъни и полицията геройски е спасила мирното население от насилие. Не трябва да се създава впечатление,че това е протест на хора от всякакви възрасти срещу един от най-големите социални проблеми в държавата-***,генериращи 80% от престъпността в страната и тероризиращи българите от градове и села.Защото въпроса може да стане политически, а избори наближават....Края оставям на вас!Днес говорих с още едни възпитани, нормални хора, които са били с децата си на протеста, жандармерията съвсем целенасочето е почнала и пред тях да бие невинни деца, които са пеели химна и нито са хвърляли камъни, нито са чупели!"
отговор Сигнализирай
327
outsider
преди 14 години
Харесвам 6 Не харесвам 8
Ако не го изберат Плевнелиев ще му направят само добро. По-добре щеше да е и за него и за ГЕРБ ако той да си беше гледал строителството на пътища.
отговор Сигнализирай
326
Гарга
преди 14 години
Харесвам 9 Не харесвам 24
To няма да има балотаж.Плевнелиев със сигурност ще спечели на първи тур!Останалите кандидати нямат нужните качества!
отговор Сигнализирай
325
94
преди 14 години
Харесвам 32 Не харесвам 7
КАКВО И ДА ПИШАТ ПЛАТЕНИТЕ И ЗАВИСИМИ ОТ ГЕРБ СОЦИОЛОГИЧЕСКИ ПРОУЧВАНИЯ ,НА ПЛЕВНЕЛИЕВ ВЕЧЕ ЩЕ Е УСПЕХ АКО ВЛЕЗЕ В БАЛОТАЖ.ПРОСТО НЯМА ВЯРВАЩИ И ПОДКРЕПАЩИ ГЕРБ .АКО ИМА ТАКИВА ТЕ ВЕЧЕ СЕ СРАМУВАТ ЗА ТОВА
отговор Сигнализирай
324
до СУПЕРГЕРБ
преди 14 години
Харесвам 8 Не харесвам 5
Сигурно нали и той си е дете на мафията.
отговор Сигнализирай
323
rumen221
преди 14 години
Харесвам 4 Не харесвам 5
Приятели, Националния ни интерес е ясен МАТЕРИАЛНО И ДУХОВНО БЛАГОДЕНСТВИЕ НА БЪЛГАРСКИЯ НАРОД!НО ДНЕС НАД БЪЛГАРИТЕ СЕ УПРАЖНАВА ГЕНОЦИД!!!1. Цената на живота ни (като на животни), се нарича - "Жизненен минимум" и днес е 248лв. С по-малки доходи ни умъртвяват чрез глад това е ФИЗИЧЕСКИ ГЕНОЦИД!- Минималната цена на труда ни, като на социални животни - "Социалния минимум" е 674лв. При по-малка минимална работна заплата, над нас се извършва СОЦИАЛЕН ГЕНОЦИД!!!- "Издръжката на едно дете" е средно 370лв.ОТ КЪДЕ ПАРИ ЛИ?- Средната ни работна заплата е 17% от средноевропейската, а произвадителността на труда ни е 27% от нея!!! Следователно средната ни заплата ТРЯБВА БЕЗПРИКОСЛОВНО, да е със 63% по-висока или да е 1026 лева!!! Това означава още 7-8 милиарда ПРИХОДИ в социалните системи!!! За по-високи доходи РАБОТОДАТЕЛИТЕ ТРЯБВА, да модернизират производството си, а за да го направят Данък печалба, за инвестираната и част в България, ТРЯБВА, да се намали на 5%, а за останалата и част, първо да плати ДДС от 20% (та какво друго е печалбата, ако не добавена стойност), а после и колкото са удръжките на работещите граждани 37.5%...Което означава още 7-8 милиарда ПРИХОДИ в бюджета!!!ТАКА ПРИ ДЕМОКРАТИЧНО И СПРАВЕДЛИВО ОБЛАГАНЕ, ПРИХОДИТЕ В БЮДЖЕТА ЩЕ НАРАСТАТ С 2/3, БЕЗ СЪТРЕСЕНИЯ ЗА НИКОГО2. Пари за пенсионната система има и при днешното ниво на вноските, но! Гражданите дори и най-развитите държави не могат да поддържат ПЕТ ПАРАЛЕЛНИ ПЕНСИОННИ СИСТЕМИ, както е у нас, - Солидарна,- Капиталова лична (но защо частна),- Пофесионална- Капиталова обща (държавен Сребърн фонд)... - Данък Обществено осигуряване, с който работещите граждани плащат КОНСТИТУЦИОННОТО ЗАДЪЛЖЕНИЕ на Държавата!!!Днес Парите за пенсии са достатъчни, но само ако Държавата и Гражданина си плащат задълженията по Конституция, като:1. Пенсийте се отделят от Социалните задължения на Държавата, която ги дължи по Чл.51 от К-ята2. Премине се изцяло на чиста Солидарна пенсионна система, подпомагана от Общата капитарова система3. Чрез Противоконституционния на Чл.60 "Таван" на осигуровките, годишно се крият над 1 милиард лева..., а от ниско обложените Девиденти и доходи от Наеми, се пестят още толкова...4. Почти 1 милиард Социални осигуровки и помощи, също не се облагат пенсионно и здраво, макар че тези хора се лекуват и получават пенсииТАКА БЮДЖЕТА МОЖЕ ДА СЕ УДВОИ!!!И накрая: Днес тези наши пари се присвояват от безмерно силната, спрямо отделния човек, ОЛИГАРХИЯ, разхайтена от НИСКАТА ЦЕНА НА ТРУДА НИ И НЕОГРАНИЧЕНАТА И ПЕЧАЛБА!!!
отговор Сигнализирай
322
123
преди 14 години
Харесвам 12 Не харесвам 4
СЪГЛАСЕН,НО ДА ТИ КАЖА СЕГА СЕ ОПИТВАТ ДА ПРОЖЕКТИРАТ НА *** НОВ ФИЛМ,ЧЕ САМО ТЕ ГИ ПАЗЯТ,ЗАТОВА ДА ГЛАСУВАТ ЗА ТЯХ,А НИЕ НЕ СМЕ ***,ЧЕ ТИЯ ПЛАТЕНИ *** ТУКДА НИ АГИТИРАТ ЗА ГРОБ
отговор Сигнализирай
321
БАЧКАТОР
преди 14 години
Харесвам 20 Не харесвам 3
Откакто се видя че за Бойко по-ценни са бетона тухлите и мебелите на *** Киро,отколкото живота на момчето мога да кажа с чиста съвест- отвратен съм от ГЕРБ.
отговор Сигнализирай
320
123
преди 14 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
ГЛАСУВАИ СИ ЗА КОИТО ИСКАШ *** СМАЧКАН НЕ НИ АГИТИРАИ С *** СИ ПАРТИИКА
отговор Сигнализирай
319
za gerb
преди 14 години
Харесвам 2 Не харесвам 12
ste glasuvam za gerb. pobeda.
отговор Сигнализирай
Новини