IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Не искам българите да живеем в държавата Страх!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

75
wiktor
преди 14 години
Харесвам 13 Не харесвам 7
Кунева беж при НДСВ с 1% вот :))
отговор Сигнализирай
74
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 9 Не харесвам 11
А Меглена си е умница! Всичките и въпроси са основателни. Но няма да и отговори никой - за съжаление.
отговор Сигнализирай
73
само питам?
преди 14 години
Харесвам 10 Не харесвам 6
В България ,все такива ли са ...кандидат-президентите....КРАЛИ,КРАЛИ ,КРАЛИ през целият ПРЕХОД---22 г.?
отговор Сигнализирай
72
Виктор
преди 14 години
Харесвам 7 Не харесвам 6
Захаросана бабичка ти си поредната маша в ръцете на черевените олигарски от БСП ,само не забравяй че и ти като всички червени *** ще бъдеш сдъвкана и после изплюта на *** .. говори се че и брадатия *** ще те подкрепи с ромските и турски гласове на него за какво му клекна..Да гласуваме всички Българи масово независимо за кого и да не даваме повече на Доган да ни шантажира и да разпределя порциите ,да гласуваме масово всички 23.10.2011 г. ще се окаже повратна точка за България
отговор Сигнализирай
71
draznitel
преди 14 години
Харесвам 4 Не харесвам 6
На тая нема ли кой да взриви барем една пиратка във *** и *** , че да вземе да се махне малко от медийното пространство - писна ми да и гледам гадните джуки !
отговор Сигнализирай
70
тази набелена гейша
преди 14 години
Харесвам 7 Не харесвам 4
като й изпратя 10 хартишки за осъждане на взрива и квооооооооо? ще ни напълнят хладилниците, платят тока, телефона? смешничка набелена! прилича на калайджийка, намазана с ямболска помада. всички сте в един церк, г-жо Кунева. и презинета, и праим минитъра ви, и парламента, и.., и...
отговор Сигнализирай
69
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 5 Не харесвам 6
69 - Шът бе невежо герберско ***, дето не познава дори номерацията! Шъъъът! Така ще те разберат по-малко хора какво представляваш!:)
отговор Сигнализирай
68
Бай Колю
преди 14 години
Харесвам 17 Не харесвам 6
Много жалко, Меглена Кунева, но като чета коментарите по долу, българите нямат нищо против да живеят в държавата Страх! На тях това си им харесва и затова безусловно верните и актуалните въпроси, които задавате, те не разпознават като свои собствени въпроси. Те просто нямат въпроси. Нито към премиера, нито към вътрешния министър (същия и шеф на предизборен шаб), нито към главния прокурор, нито към цялата партийна ***, въобще към никого. Те се интересуват единствено от заплатата ви в ЕК. Такива са си те...тъпички. Всъщност, не те, такива сме си ние. Да не се изключвам и аз. Всъщност, ние най много мразим, някой да ни каже истината и да ни посочи корените на проблемите ни. Затова, може да са ви избирали за европеец на годината, но тук едва ли ще спечелите изборите! Тук истината не е на почит, професионализмът е отрицателно качество, интелекта е *** дума а възпитанието е излишна подробност!
отговор Сигнализирай
67
до 64
преди 14 години
Харесвам 3 Не харесвам 6
*** ,изтриха част от номерацията ,....както обикновено ,....не си ли го разбрал ...до сега ?
отговор Сигнализирай
66
анонимен
преди 14 години
Харесвам 4 Не харесвам 6
Молете се това да не се случи на вас, вашето дете и сенейство. Тогава вие ще зададете същите въпроси, но част от участниците в този форум , които аз направо бих назовал , ***, ше ви отговорят по начина по който те задават въпросите и отговорите си. Очивидно , че България се мутрализира и за много хлапетии , мутрата е някакъв символ за подръжание, на хора успели в живота , на пари, жени, коли ,на ВЛАСТ. Наистина БСП и ГЕРБ , Станишев и Борисов са деца на една Партия-майка. Б К П.
отговор Сигнализирай
Новини