IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Плевнелиев държи фронта


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

46
Леонид
преди 13 години
Харесвам 9 Не харесвам 1
"Плевнелиев държи фронта"Истински Спартанец. Помня го като един от най-способните в нашто Леге. Ех и ние така държахме фронта при Термопилите.Хахахахахахахаха
отговор Сигнализирай
45
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 8 Не харесвам 1
МВМД нова агенция ли е?
отговор Сигнализирай
44
!!!!!
преди 13 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
И аз съм за Солаков !!!
отговор Сигнализирай
43
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 16 Не харесвам 17
Много пари наливат тези дето окрадоха държавата срещу ГЕРБ. Всички са се съюзили и имат една цел - да подкопават доверието на Българския избирател. Но това на края ще им изиграе лоша шега, защото народа не е *** и помни заменките, турцизацията, спрените европейски пари и още десетки злини, които бяха извършени срещу всички нас, работещите хора. Хора, не се поддавайте на манипулации. Гласувайте за ГЕРБ.
отговор Сигнализирай
42
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 18 Не харесвам 3
Президентът не трябва да е политически обвързан. Още по малко пък да е от управляващата партия. По този начин цялата власт се съсредоточва в техните ръце и могат да си правят каквото си поискат. Така няма демокрация.
отговор Сигнализирай
41
тиквения фронт
преди 13 години
Харесвам 24 Не харесвам 4
Другарят Плевнелиев държи тиквения фронт.
отговор Сигнализирай
40
ники пънчев
преди 13 години
Харесвам 27 Не харесвам 6
Включете се в новата игра "Да попитаме ГЕРБ":) Ето някои примерни въпроси:Колко осъдени бивши министри има в затвора?Колко осъдени големи престъпници има в затвора?Колко монопола има разбити?С колко падна цената на газа, тока, парното, храните и т.н.?С колко повишихте доходите?Ако ГЕРБ не отговарят, аз мисля да им отговоря в неделя:)))
отговор Сигнализирай
39
Ял снощи качамак
преди 13 години
Харесвам 8 Не харесвам 3
Стефан Солаков!
отговор Сигнализирай
38
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 11 Не харесвам 7
Аз ще гласувам за Красимир Каракачанов,,
отговор Сигнализирай
37
Срам ме е
преди 13 години
Харесвам 18 Не харесвам 6
Заради зора да се представи като първа европейка ,Мадам Йес предложи да закриеме 3-ти и 4-ти реактор на Козлодуй. От ЕС се навиха на нейното предложение. Сега плащаме по-скъп ток. Срам ме е !
отговор Сигнализирай
Новини