IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Новият президент: Плевнелиев или Калфин?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

123
marianmg110
преди 13 години
Харесвам 10 Не харесвам 1
И двамата са от едно котило.
отговор Сигнализирай
122
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 5 Не харесвам 5
Абе от где се пръкнаха толкова комунисти! мислех че са поизмряли вече!!!!!!!!!!!!!!!!
отговор Сигнализирай
121
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
каза некво социложче преди няколко месеца, че сдс-то и бсп-то ще се обединят за доброто на българия и май, като по чудо, ще познае.
отговор Сигнализирай
120
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 8 Не харесвам 1
До гласувал за пръв път --- Високо образован съм не съм турчин, не съм *** ,млад съм и не искам да ме управлява бисексуален чехлю , вдяваш ли ,а?
отговор Сигнализирай
119
ЗОМБАЙО
преди 13 години
Харесвам 17 Не харесвам 6
ГЕБР СА ПОЛИЦЕЙСКИ ЗОМБИТА
отговор Сигнализирай
118
луд
преди 13 години
Харесвам 2 Не харесвам 11
Волене сложи си ги през к . . а, има други избори след 2 години,до тогава дано поумнеят електората на бсп ,и на герб и да дадът правилния вот
отговор Сигнализирай
117
До Ахмет
преди 13 години
Харесвам 18 Не харесвам 3
Що не питаш от къде са милионите на Плевнята. И защо така и не каза истината за Брокерите и Бизнес парка.
отговор Сигнализирай
116
кРАСИМИР
преди 13 години
Харесвам 15 Не харесвам 6
Абе днес бг - този псевдо вот дето сте го пуснали - може ли да ми обясните как се получава това предимство на Плевнята при положение, че чета коментарите на хората и в доста голяма степен не го подкрепят а вие тука си пишете 2:1 за него? Нещо май пак са ви поръчали - ааа не ви ли е срам да се наречете независима медия?
отговор Сигнализирай
115
Цецо
преди 13 години
Харесвам 8 Не харесвам 8
Май на червените драскачи са им удължили заплащането с още една седмица... направо им завидях!!! :)))
отговор Сигнализирай
114
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 6 Не харесвам 2
Смисъла на демокрацията винаги е бил в това, да има баланс между силите - този баланс не е случаен, така различната власт - парламен и президент играят коректив един на друг, обществото като цяло получава по-голяма гластност и сигурност по отношение на демокрацията. Ако въпреки парламентарно-президентското разпределение на силите в една демократична държава, и двете институции бъдат заемани от една и съща политическа формация, няма да има коректив, още повече че това са едва 50% от гражданите.
отговор Сигнализирай
Новини